Halušky i kapustnici spálím na svahu, alkohol je ale tabu, radí štíhlá Němcová

Pavlína Němcová si vyrazila do Nízkých Tater, kde všechny ohromovala štíhlou postavu i tím, že si v žádném případě neodpírala místní speciality. | foto: Koláž Expres.cz

Topmodelka Pavlína Němcová (46) je tak trochu hříčka přírody. Zatímco její vrstevnice se shánějí po zázračných dietách nebo estetických zákrocích, ona může být úplně v klidu. Kila navíc, gravitace ani zub čas na ni nemají žádný vliv. Názorně to předvedla v Nízkých Tatrách, kde si užila nejen lyžování, ale i místní speciality.

Lyžování patří k mým nejmilejším sportům, lyžuji od čtyř let a každou zimu na hory zavítám. Středisko v Jasné mě mile překvapilo atmosférou a výborným servisem,“ rozplývala se na SkiOpeningu Pavlína Němcová, která se do Tater vrátila po neuvěřitelných 39 letech.

Kráska prozradila, že sice není barový typ, v Jasné si ale užila super atmosféru ski barů na svahu a místní dobroty třeba v Rotundě na vrcholu Chopku. „S výhledem na okolní svahy a vrcholky jsem si s chutí dala kapustnici i halušky,“ prozradila. Kalorické speciality si může s klidným svědomím dovolit. Tajemstvím její štíhlé postavy je bezesporu i fakt, že si alkohol dopřává jen výjimečně. Na rozdíl od přátel se na svahu nezahřívala svařeným vínem, ale „obyčejným“ čajem. 

„Někdo to může vnímat jako nespravedlnost, ale můžu sníst jakékoli jídlo a váhu nemusím řešit. Je to dar, takže si jej užívám,“ usmívala se modelka, která nikdy nezapomíná zakončit oběd či večeři dezertem. Bylo tomu tak i v Jasné, kde si dala například cheesecake s lesním ovocem. 

„Vychutnat si každé jídlo a dát si záležet na jednotlivých chodech mě naučily roky, kdy jsem žila ve Francii, kde je gurmánství národní tradicí,“ prozradila Pavlína, která Nízké Tatry pojala jako výlet s přáteli, mezi nimiž nechyběl například známý pražský kadeřník Michal Zapoměl.

„Do Tater jsme jeli vlakem a musím uznat, že jsme udělali dobře. Pendolinem trvala cesta šest hodin, odpočatí jsme si ještě odpoledne stihli zalyžovat,“ chválila si cestu za lyžováním a gastronomickými zážitky modelka a nově také hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje laborantku Sašu Kouteckou.

„Vlaky mají tu výhodu, že v nich člověk může pracovat nebo odpočívat a nemusí se soustředit na jízdu,“ doplnila Pavlína.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:37 3. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
 • Trapas
  8
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat