jít naiDNES.cz

Halušky i kapustnici spálím na svahu, alkohol je ale tabu, radí štíhlá Němcová

Pavlína Němcová si vyrazila do Nízkých Tater, kde všechny ohromovala štíhlou postavu i tím, že si v žádném případě neodpírala místní speciality. | foto: Koláž Expres.cz

Topmodelka Pavlína Němcová (46) je tak trochu hříčka přírody. Zatímco její vrstevnice se shánějí po zázračných dietách nebo estetických zákrocích, ona může být úplně v klidu. Kila navíc, gravitace ani zub čas na ni nemají žádný vliv. Názorně to předvedla v Nízkých Tatrách, kde si užila nejen lyžování, ale i místní speciality.

Lyžování patří k mým nejmilejším sportům, lyžuji od čtyř let a každou zimu na hory zavítám. Středisko v Jasné mě mile překvapilo atmosférou a výborným servisem,“ rozplývala se na SkiOpeningu Pavlína Němcová, která se do Tater vrátila po neuvěřitelných 39 letech.

Kráska prozradila, že sice není barový typ, v Jasné si ale užila super atmosféru ski barů na svahu a místní dobroty třeba v Rotundě na vrcholu Chopku. „S výhledem na okolní svahy a vrcholky jsem si s chutí dala kapustnici i halušky,“ prozradila. Kalorické speciality si může s klidným svědomím dovolit. Tajemstvím její štíhlé postavy je bezesporu i fakt, že si alkohol dopřává jen výjimečně. Na rozdíl od přátel se na svahu nezahřívala svařeným vínem, ale „obyčejným“ čajem. 

„Někdo to může vnímat jako nespravedlnost, ale můžu sníst jakékoli jídlo a váhu nemusím řešit. Je to dar, takže si jej užívám,“ usmívala se modelka, která nikdy nezapomíná zakončit oběd či večeři dezertem. Bylo tomu tak i v Jasné, kde si dala například cheesecake s lesním ovocem. 

„Vychutnat si každé jídlo a dát si záležet na jednotlivých chodech mě naučily roky, kdy jsem žila ve Francii, kde je gurmánství národní tradicí,“ prozradila Pavlína, která Nízké Tatry pojala jako výlet s přáteli, mezi nimiž nechyběl například známý pražský kadeřník Michal Zapoměl.

„Do Tater jsme jeli vlakem a musím uznat, že jsme udělali dobře. Pendolinem trvala cesta šest hodin, odpočatí jsme si ještě odpoledne stihli zalyžovat,“ chválila si cestu za lyžováním a gastronomickými zážitky modelka a nově také hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje laborantku Sašu Kouteckou.

„Vlaky mají tu výhodu, že v nich člověk může pracovat nebo odpočívat a nemusí se soustředit na jízdu,“ doplnila Pavlína.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:37 středa 3. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
 • Trapas
  8
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat