Pavlína Němcová u diváků propadá. Její role v Ordinaci není zrovna oblíbená

Pavlína Němcová jako laborantka Saša Koutecká v Ordinaci v růžové zahradě | foto: Koláž Expres.cz

Topmodelka Pavlína Němcová (46) na módních molech jako jedna z mála Češek zářila už od útlého věku. Svět ji miloval, dotáhla to opravdu daleko, ale kráska z Děčína toužila po něčem jiném než být jen věšákem na oblečení, chtěla se stát uznávanou herečkou. Své štěstí zkouší i v rodném Česku, kde nastoupila do seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ale uchytí se tady jako laborantka Saša Koutecká?

Krásná modelka Pavlína Němcová udělala díru do světového modelingu, kde byla mezi slavnou elitou včetně Claudie Schiffer či Cindy Crawford. Jako jedna z mála Češek se dostala až na samý olymp.

Ale Pavlíně nestačilo být jen tou, která sice předvádí šaty, ale nemůže ze sebe nic vydat. Nechtěla už být jen za tu okrasu, ale chtěla dokázat, že také něco umí. Proto zatoužila po herecké kariéře.

Ve Francii, kde dlouhá léta žila, si pár rolí zahrála. Ale konkurence byla obrovská, tudíž na Hollywood to nebylo. Vrátila se do rodného Česka, kde ten rybníček je daleko menší, proto by se tu mohla rychleji prosadit.

Byla šťastná, když dostala roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Chtěla konečně všem ukázat, že má na víc než jen fotit a chodit přehlídky. Bohužel se její sen opět rozplývá jako pára nad hrncem. 

Diváci se totiž ani za rok nedokázali sžít s její postavou, velkou koketou, která se snaží balit kdekoho, Pavlíně ani tu roli nedokážou uvěřit. 

Pavlína Němcová si zahrála v Ordinaci v růžové zahradě.

Pavlína Němcová si zahrála v Ordinaci v růžové zahradě.

„Je taková umělá, prostě taková nafrněná,“ píše jedna fanynka seriálu z lékařského prostředí. 

A není jediná. Další se přidávají, že tam modelka prostě nezapadla a radši by se měla vrátit k tomu, co umí, tedy k modelingu. 

Možná je to až drsná kritika, ale třeba to Pavlínu posune ještě dál a bude se snažit na herectví zapracovat. Byla by škoda, kdyby se přestala ukazovat, protože je na ni radost pohledět. 

Fotogalerie


Komentáře