Němcová jako laborantka Saša v Ordinaci: Rodina si ji pěkně vychutnala

Pavlína Němcová si zahrála v Ordinaci v růžové zahradě. | foto: TV Nova

Modelka Pavlína Němcová (45) má sice zkušenosti ze světa filmu a je jich poměrně dost, z premiéry na domácí půdě se jí ale rozklepala kolena. V úterý 16. října se poprvé objeví v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde si zahraje laborantku Sašu Kouteckou. A dvořit se jí bude její příbuzný, herec Miroslav Etzler!

„Trémy se snad nikdy nezbavím, mám ji pořád! Někdy s tím těžko bojuju, ale jsou horší věci na světě. Rodina mi říkala, že se budu stydět a určitě to popletu. Tak ji snad nezklamu,“ usmívá se Pavlína Němcová, která už hrála ve filmech Edith Piaf či Případ nevěrné Kláry.

V Ordinaci v růžové zahradě 2 si ji v kamenické nemocnici  vyhlédl doktor Mázl v podání Petra Rychlého. „Ne tedy pro sebe, ale pro kolegu Karla Rytíře, kterého hraje Mirek Etzler a kterému by mě rád dohodil. Tak uvidíme, jak to dopadne. Určitě tím dějem trochu zamíchám,“ popsala svou roli Němcová.

„S Pavlínou jsme v reálném životě příbuzní, ale z druhého kolene. Dlouho jsem to nevěděl. Před pár lety jsem moderoval Miss ČR a Pavlína byla v porotě. Přišla za mnou před natáčením a zeptala se mě, jestli vím o tom, že jsme sestřenice s bratrancem,“ prozradil Miroslav Etzler

Ten se kupodivu nebojí ani společných zamilovaných scén. „Nebudeme se pářit, k reálnému incestu rozhodně nedojde. A objetí mi nepřijde nijak nepatřičné,“ dodal Etzler, který je Pavlíně v mnoha hereckých otázkách vítaným rádcem a pomocníkem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 13. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  9
 • Super
  7
 • Sladký
  7
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Tvl
  5
Komentáře