Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má stát herečka Pavla Tomicová (56), strhla se kolem toho mela. Řada lidí neměla o jejím tanečním projevu valné mínění a rovnou páru Tomicová–Dědík předpovídali brzký odchod ze soutěže. Jiní se zase plnoštíhlé blondýny s hurónským smíchem nemohli dočkat, neboť tušili něco mimořádného. A právem, výkon Pavly Tomicové se stal největším překvapením večera!

To, že Richard Genzer nebude žádné dřevo, mnozí vzhledem k jeho taneční minulosti předpokládali. O Daniele Šinkorové, která se na účast v soutěži doslova třásla a má také taneční základy, se dalo tušit, že jí to na parketu půjde. Ale že jeden z nejlepších výkonů večera podá nejstarší tanečnice ročníku s kyprými tvary, to vyvolalo senzaci!

Pavla Tomicová, jejímž tanečním partnerem je Marek Dědík, vlítla na parket silou uragánu a vlna radosti, která z ní šla, musela zasáhnout snad půlku republiky. Ačkoliv sympatická herečka není žádné tintítko, své tělo rozvibrovala v rytmu čači přímo ukázkově, byť s drobnými technickými chybami.

To je taková radost z toho pohybu, že snad ani nemyslíš na ty kroky,“ poznamenal trefně moderátor Marek Eben. Herečka byla tak zadýchaná, že skoro nemohla mluvit.Dostala jste mě na lopatky, chrochtám nadšením, fantastický výkon. Dojdete hodně daleko,“ předpověděl Tomicové porotce Balaš.

Na facebookové stránce pořadu StarDance vynášejí fanoušci výkon Pavly Tomicové do nebes! Tomicová je úžasná, klobouk dolů nad jejím výkonem, temperamentem,“ píše jeden z hereččiných obdivovatelů. 

Uvidíme samozřejmě, co přinesou další díly, ale prozatím má Pavla Tomicová fanoušky na své straně. A jak upozorňuje i obávaný porotce Zdeněk Chlopčík, tanec není jen o technice, ale i o sympatiích a emocích.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:04 11. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  186
 • Trapas
  39
 • Cože
  27
 • Tvl
  25
 • Sladký
  20
 • Haha
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat