Uragán Tomicová si podmaní každého. Dědík zavazuje střevíček, manžela má po boku

Herečka Pavla Tomicová je jako neřízená střela. A to nejen na parketu, což předvádí v posledních týdnech každou sobotu, ale i mimo něj. Své o tom vědí i muži jejího života. Zatímco Marek Dědík jí musí zavazovat střevíček, její muž si zvykl, že Pavla se o sebe postará sama.

Uragán, to je přezdívka, kterou si díky svým výkonům v taneční show StarDance …když hvězdy tančí vysloužila herečka Pavla Tomicová. I když byla zprvu považovaná za outsiderku, vše se změnilo po prvním kole, kdy všem předvedla, kolik rytmu se v jejím těle skrývá.

Nutno říct, že herečka není uragán jen na tanečním parketu, ale i v osobním životě. S tím se, jak se zdá, smířil i její životní partner Ondřej Malý. Ten ví, že mnohdy je lepší jít Pavle z cesty.

Když se tedy v sobotu večer chystali z afterparty StarDance k odjezdu, Malý věděl, že si stačí stoupnout bokem a počkat si, až jeho žena přivolá taxík.

I Pavla ale někdy potřebuje pomoc. Zřejmé to bylo po sobotním přímém přenosu, který musela celý opět strávit na podpatcích. Bezprostředně po vypnutí kamer se ale její taneční partner Marek Dědík snesl k zemi a začal jí její střevíčky rozvazovat, aby si nožky jeho taneční partnerky, která ještě v létě prý neuměla na podpatcích ani chodit, před dalšími tréninky odpočinuly.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:31 1. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  73
 • Tvl
  20
 • Trapas
  19
 • Cože
  14
 • Haha
  13
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat