Tomicová boduje ve StarDance už teď: Lidé si kvůli ní pořizují televize i mobily!

Pavla Tomicová a Marek Dědík jsou veselá kopa. | foto: Koláž Expres.cz

Herečka Pavla Tomicová (56) je živel! Její nezaměnitelný a hlavně nakažlivý smích často odbourá i jejího tanečního partnera Marka Dědíka, s nímž bude na parketě ve StarDance zkoušet své štěstí. „Přál bych divákům, aby zažili to, co já s Pavlou zažívám pravidelně na tréninku,“ nechal se slyšet tanečník.

Jejich záchvaty smíchu už se staly legendárními. „Přepadá nás to v různých situacích. Když jsme fotili propagační materiály, odbourali jsme se na deset minut, lidi si to dokonce točili na mobil,“ prozradil Marek Dědík, který je rád, že los ukázal právě na Pavlu Tomicovou.


„Jsem na sebe zvědavá, protože už ty tři schody mi na podpatcích daly dost zabrat. Co teprve tanec!“ směje se herečka. „Je pravda, že Pavla není zvyklá chodit na podpatku a taneční boty ho mají vždy, tak jsme v začátku cvičili stání na tanečních botách,“ řekl k tomu Dědík.

Velmi ji dojaly reakce okolí poté, co se lidé dozvěděli, že bude zkoušet štěstí v oblíbeném pořadu České televize. „V divadle mě zastavila pravnučka nějaké paní, které je 97 let a teď chce, aby jí pořídili mobil, protože chce té paní Tomicové posílat hlasy,“ rozzářila se hvězda seriálů Trapný padesátky nebo Ulice. Sympatická herečka ale fanoušky nepřiměje jen ke koupi mobilu, řada z nich si možná rozmyslí i pořízení televize nebo notebooku, protože ji chce vidět v akci.

Herečka je na sebe zvědavá nejen proto, že je ze soutěžících věkově „nejzkušenější“, ale i kvůli tomu, že žádnou velkou průpravou nikdy neprošla. „V tanečních jsem nebyla a bylo mi to tenkrát dost líto. Ani v divadle jsem tanci moc nedala. Navíc jsem si myslela, že umím valčík. Jenže pak jsem ho předvedla Markovi a on mi řekl, že to s valčíkem nemělo nic společného,“ nechala se slyšet hvězda StarDance.

Tomicovou mrzí snad jen fakt, že se v soutěži nebude potkávat s Václavem Koptou, který musel odstoupit kvůli natrženému stehennímu svalu. „Jsme velcí kamarádi, navíc máme pro tuto soutěž dost podobné vybavení. Přála bych mu, aby se dostal daleko,“ řekla Pavla v polovině léta, v době, kdy páry začaly s tréninkem.

„Jsi vrcholová sportovkyně, tak se podle toho chovej,“ řekl prý herečce manžel Ondřej Malý. „Tak se podle toho musím chovat,“ dodala s úsměvem herečka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 5. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  91
 • Haha
  21
 • Trapas
  16
 • Tvl
  15
 • Cože
  13
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat