Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Divoká párty pro Kyklopa: Rozjetá Heidi, pařmen Ondráček a Slováček v obležení krásek!

  Alkohol tekl proudem, barmanky jen stěží stíhaly míchat drinky a na tanečním parketu celebrity tančily kultovní „mašinku“. Pražský klub Tresor se ve čtvrtek večer stal dějištěm divoké narozeninové párty zpěváka Pavla Vohnouta alias Kyklopa. Ten oslavil své životní jubileum ve velkém stylu. Na mejdan, který se protáhl až do ranních hodin, dorazilo mnoho známých tváří z českého showbyznysu. Nejvíce to rozjela zpěvačka Heidi Janků (60), jako správný pařmen se opět ukázal i Roman Ondráček (56), který dostál své přezdívce „Rakeťák“. Saxofonista Felix Slováček (79) přišel bez manželky Dády Patrasové (66), ale užíval si ve společnosti krásných žen. Po oficiálním konci večírku následovala menší „tour de bar“ v centru Prahy, kam vyrazili jenom ti největší držáci!

  „Budeme pařit až do rána,“ avizoval známý zpěvák Pavel „Kyklop“ Vohnout ve videopozvánce na svůj narozeninový mejdan.

  Svému slibu frontman Maxíků dostál. Mejdan, kde se s několikadenním předstihem zapíjely jeho 60. narozeniny, byl skutečně velká jízda.

  Večírek začal společnou gratulací a následoval krátký koncert. Na pódiu se postupně vystřídaly hvězdy, jako je Michal David, Roman Ondráček, Heidi Janků či Dalibor Janda. Mezi gratulanty byli také například Petr Kolář, Slávek Boura či Šárka Rezková.

  Pavel Vohnout oslavil 60. narozeniny ve velkém stylu.

  Zatímco Michal David po odzpívání několika písniček z klubu Tresor zmizel, protože pospíchal na jinou akci, další známé tváře zůstaly i na afterparty po koncertě.

  Roman Ondráček a Michal David

  Nejvíce to opět rozjela Heidi Janků, která na mejdan dorazila s několika kamarádkami a akci pojala jako dámskou jízdu. Nedala půllitr z ruky a trsala nejenom na parketu, ale také na baru.

  Heidi to na narozeninovém večírku rozjela.

  Sexy zpěvačka dala vzpomenout na svou nedávnou pařbu s Leošem Marešem a Štěpánem Kozubem v legendární Kozičce.

  Heidi sekundoval Roman Ondráček, který poslední dobou vymetá jeden večírek za druhým. V jednu chvíli měl v ruce skleničku sektu, pak zase spokojeně usrkával jiný drink. „Dneska piju red bull s vodkou,“ svěřil se rozjetý „Rakeťák“ na místě redaktorům Expresu.

  Roman Ondráček na oslavě Pavla Vohnouta

  „Jsem rád, že Kyklop slaví tu šedesátku a že nemá nějakou krizi středního věku. Mám rád lidi, kteří prostě žijí a oslaví to. Nikdy nevíš, co se stane zítra,“ dodal evidentně dobře naladěný Ondráček.

  Slováček v obležení mladých krásek, párty pokračovala v centru Prahy

  Na Kyklopově narozeninové oslavě se slušně odvázal také saxofonista Felix Slováček. Ten opět nechal doma manželku Dádu Patrasovou, ale na akci se velmi dobře bavil.

  Před svými přáteli vtipkoval, že „večírek pro něj začne až v jedenáct večer“, a užíval si zejména přítomnost mladých krásek, které se k němu neustále měly a chtěly se s ním fotit.

  Felix Slováček v obložení mladých krásek

  Felix Slováček na narozeninové oslavě Pavla „Kyklopa“ Vohnouta

  Jedinou kaňkou pro Felixe byl problém s ozvučením. Během vystoupení se Slováček pořádně rozčílil a několikrát rázně okřikl zvukaře.

  Felix Slováček se rozzlobil na zvukaře.

  Mejdanu se zúčastnila také nadějná dívčí skupina Red Zone. Mladé krásky upoutaly všechny přítomné nejenom svými výstředními outfity, ale také talentem.

  Na akci vystoupila také dívčí kapela Red Zone.

  „Všem moc děkuji, že jste přišli. Bylo to skvělý,“ zahlásil kolem půlnoci Pavel Vohnout, který pak s partou kamarádů pokračoval v pařbě v backstagi, kde tvrdý alkohol tekl proudem.

  Když se zásoby pitiva dopily, ti největší držáci, jako třeba herečka Kateřina Bláhová či manažer Tomáš Gottlieb, vyrazili ještě na menší „tour de bar“ do centra Prahy a párty se protáhla až do ranních hodin.

  Na všechny fotky z narozeninového mejdanu pro Pavla Vohnouta se podívejte v galerii.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:36 sobota 10. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   39
  • Cože
   36
  • Trapas
   33
  • Super
   31
  • Tvl
   28
  • Sladký
   25