Když má někdo štěstí a nestárne: Pavel Vítek vypadá 20 let pořád jako kluk

Pavla Vítka neuvidíte jinak než v elegantním oblečení. | foto: Profimedia.cz

Usměvavý zpěvák Pavel Vítek (56) snad našel elixír mládí. Místo toho, aby stárnul, vypadá stále stejně jako ve svých začátcích. Jen těch vlasů trochu ubylo a pár kilo naopak přibylo, ale na pohled byste řekli, že je to pořád ten mladík, co běhá po pódiu. Jak to jen dělá?

Věčný smíšek Pavel Vítek byl ve svých pěveckých začátcích před více než třiceti lety pořádné torpédo. Elánu měl na rozdávání, na jevišti se kroutil tak, až mu jeho neposedné kudrliny neustále padaly do obličeje. Pohledný obličej milovaly tisíce žen.

Od té dobu uplynula opravdu velmi dlouhá doba, ale Pavel zastavil čas. Bujná kštice už sice není taková, postava je trošku kulatější, ale ten šibalský úsměv a jiskru v oku neztratil.

Co stojí za tím, že i před šedesátkou vypadá jako rozverný chlapec těšící se z každého hezkého dne? Nic jiného zatím není než opětovaná láska. 

Přes více než dvacet let žije po boku producenta Janise Sidovského, s nímž se rozhodli uzavřít registrované partnerství. V jejich vztahu byste jen těžko hledali nějakou bouři, ti dva byli pro sebe stvoření.

Bohužel málokdo má takové štěstí jako Pavel s Janisem. Ale je vidět, že opravdový a hlavně opětovaný cit dokáže zázraky. A to je přesně ten Pavlův recept, jak nestárnout a být pořád životním optimistou. 

Fotogalerie

Komentáře