Bude u Trávníčkových rozvod? Monika spekulace nevyvrátila, prý vše řeší „právně“

3. června 2021
Přežije manželství Pavla Trávníčka a jeho ženy Moniky šestý rok manželství? Zdá se, že ne! Expresu to naznačila hercova manželka, když jsme se jí ptali na jejich noční krizi, během níž musela k nim domů vyjet policie. Trávníčková sdělila, že situaci řeší jejich právní zástupci, a spekulace o rozvodu nevyvrátila.

Monika Trávníčková (35) se sice snaží budit dojem, že je její manželství s Pavlem Trávníčkem zalité sluncem, události posledních týdnů ale vypovídají o opaku. Začalo to podivným nočním statusem Pavla Trávníčka (70), který napsal, že ho žena podvádí s houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným a že s ním utekla.

„Monika se rozhodla žít s Jaroslavem Svěceným a Maxmiliána vždycky šoupne na Moravu, já s tím nemůžu nic dělat. Kdo mi pomůže neztratit syna?“ stálo v ne úplně srozumitelném vyjádření, aby následně manželé tvrdili, že se stali obětí hackera.

Krize, která u nich zřejmě už delší dobu panuje, vygradovala o víkendu, kdy měla Trávníčková na svého muže zavolat policii.

„Potvrzuji, že jsem policii volala z toho důvodu, že jsem měla strach o manžela a malého, neboť mi nereagoval na telefon a pak večer neotvírali. Takže jsem musela přivolat policii, aby zjistili, zda je vše v pořádku, zdali se něco nepřihodilo,“ popsala noční zásah policie u nich doma Trávníčková.

Podle vyjádření tiskového mluvčího policie České republiky se ale vše mělo odehrát jinak.

„Krátce před druhou hodinou ranní v sobotu vyjížděla policejní hlídka do Mnichovic k prověření oznámení o narušení občanského soužití mezi partnery,“ potvrdil pro Showtime mluvčí policie Praha-venkov Zdeněk Chalupa.

Trávníčková si k celé situaci dala prohlášení na Facebook, kde napsala: „Celá záležitost je práce jednoho člověka, který se mě snaží pošpinit a zamezit mi v pracovních závazcích. Lidská závist a to, že se vám daří a jste úspěšní v práci, nezná hranice.“

Vyjádření jejího muže ale vyznívá zcela jinak. „Máme s Monikou problémy, dělá koncerty panu Svěcenému díky sponzorům z mých kontaktů a to se mi nelíbí. Monika mi ještě vyhrožuje, že už syna neuvidím,“ cituje Trávníčka deník Blesk.

My jsme znovu kontaktovali Moniku Trávníčkovou, aby nám slova svého muže vysvětlila.

„Nebudu se vyjadřovat, řešíme to právně,“ sdělila nám Trávníčková. 

Na dotaz, zda to znamená, že se s Pavlem Trávníčkem rozvádí, nám znovu zopakovala, že se nebude vyjadřovat. Pokud by ale bylo jejich manželství v pořádku, určitě by se pokoušela spekulace o rozvodu vyvrátit.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:47 pátek 1. října 2021. Anketa je uzavřena.

  • 34
  • 20
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
Komentáře