Středa 25. listopadu 2020, svátek má Kateřina
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Vzala jsem si prince, ale pohádka to nebyla, komentovala Stašová manželství s Trávníčkem

  Život s Pavlem Trávníčkem není žádná pohádka. | foto: Profimedia.cz

  Nejslavnější český princ Pavel Trávníček slaví sedmdesáté narozeniny. Ačkoliv díky roli prince v dnes již kultovní pohádce Václava Vorlíčka Tři oříšky pro Popelku poblouznil tisíce fanynek, život s ním není žádný med. Tu pravou našel až napočtvrté a komplikované vztahy má i se svými syny.

  Nebýt pandemie koronaviru, dá se předpokládat, že by se dnes konala doslova královská oslava. Pavel Trávníček, jenž se proslavil pohádkami Tři oříšky pro Popelku či Třetí princ, slaví sedmdesáté narozeniny. I díky těmto rolím si získal tisíce fanynek, které toužily žít po jeho boku.

  Jaký je ale život s pohádkovým princem?

  To krásně glosovala jeho první manželka Simona Stašová, s níž byl Trávníček ženatý pět let. „Já si vzala prince, ale ono se s princi hrozně blbě žije. Chtěla jsem žít v pohádce a to se nedá,“ nechala se v minulosti slyšet herečka, která má aktuálně s hercem neutrální vztah.

  Trávníček dokonce přiznal, že se manželství rozpadlo jeho vinou. „Pak se to zkazilo, asi mojí vinou. Ale bylo to hezké období a nelituji toho,“ přiznal herec.

  Zatímco se Simonou Stašovou děti neměl, s baletkou Evou Štefkovou se jim poštěstilo a narodil se jim syn Adam. Manželství jim ale dlouho nevydrželo. Trávníček nemá ani příliš dobrý vztah se svým prvorozeným synem. Ten se dá okomentovat slovy, že „nejsou v kontaktu“.

  Pak se herec zamiloval do herečky a dabérky Heleny Dytrtové, se kterou má syna Pavla. Ani ten pohádkového prince nepřinutil, aby s jeho maminkou zůstal. Trávníček se bezhlavě zamiloval do Olgy Želenské. Ani s tou ale dlouho nevydržel a brzy se zase vrátil ke své rodině.

  „Žili jsme spolu pět let, potom mě vystěhoval z bytu se třemi mými dětmi, ten prodal a vůbec ho nezajímalo, kam s Pavlíkem půjdeme,“ odtajnila v minulosti herečka s tím, že když se Trávníček napil, nebylo soužití s ním vždy příjemné.

  „Když se napil, choval se nepříčetně. Několikrát jsem se musela nechat ošetřit na pohotovosti. Jakmile ho to popadlo, tak na mně rozřezal nožem dokonce i oblečení,“ tvrdila v minulosti Dytrtová.

  Její slova potvrzuje i vyjádření Želenské, kvůli níž ji Trávníček poprvé opustil. „Hodně pil a byl velice agresivní,“ uvedla Želenská.

  Dytrtová byla dokonce ze vztahu s Trávníčkem tak zklamaná, že malému Pavlovi do jeho dvanácti let neřekla, kdo je jeho otec. Nakonec si ho musel sám malý Pavel vyhledat, a dokonce přijal i jeho příjmení. Do té doby nosil příjmení své maminky.

  Dnes má Pavel Trávníček se svým druhorozeným synem velmi dobrý vztah, dokonce vozil v kočárku svého mladšího brášku Maxmiliána.

  Toho má Trávníček se svou čtvrtou manželkou Monikou. S tou je už patnáct let, brali se před pěti lety. Seznámili se během natáčení soutěže Do-re-mi. Už tehdy se jí ptal na pódiu na to, kdy se chce vdávat a zda věří v lásku. Monika Trávníčka milovala odmalička a věřila, že jednou budou svoji. Jejich setkání považuje za osudové.

  „Potkali jsme se, když jsem byla ještě velmi mladá. Vzájemně jsme si sedli a klape nám to dodnes. Z krásného vztahu se narodil náš synek Maxmilián,“ řekla Monika Trávníčková. „Ani ve snu by mě nenapadlo, že to tak může skončit. Ale jako malá holka jsem si to ráda představovala,“ dodala.

  I ona přiznává, že život s pohádkovým princem není vždy pohádka. „Pavel je normální člověk z masa a kostí. Kvůli tomu, že je známým hercem, máme samozřejmě pestrý život. Lidé ho poznávají a koukají na nás. Na to jsem si musela dlouho zvykat. Spousta lidí to vidí tak, že jsem si Pavla vzala pro peníze a proto, že je slavný. Bez jiskry a lásky ve vztahu by to však asi nešlo,“ vysvětlovala v minulosti Monika, pro niž je malý Maxmilián vymodleným synem.

  Předtím o miminko přišla v pátém měsíci těhotenství. Po dalším potomkovi už ale netouží.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

  Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

  Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

  Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 25. listopadu 2020, svátek má Kateřina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz