Kdo na něj má pifku? Pavlu Trávníčkovi někdo schválně poničil auto

30. června

Pavel Trávníček prozradil, že ne všichni ho mají rádi. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Pavel Trávníček je sice považován za nejoblíbenějšího českého pohádkového prince, ne všichni ale tento názor sdílejí. To na vlastní kůži pravidelně poznává i sám herec. Expresu dokonce přiznal, že mu vandalové pravidelně ničí auto!

Díky roli prince v pohádkách Tři oříšky pro Popelku či Třetí princ se vyšplhal mezi nejpopulárnější herce Česka. Popelka ho dokonce proslavila i v sousedních zemích, kde tuto pohádku z dílny Václava Vorlíčka každoročně vysílají.

Ne všem je ale Pavel Trávníček po chuti. A dávají to najevo zvláštním způsobem.

„Herci si většinou myslí, že jsou oblíbení a všichni je milují. Já jsem si to nikdy nemyslel a nemyslím si to. Herce vykolejí, když mu urazí zrcátko nebo poškrábou auto. Všichni nás nemají rádi,“ sdělil nám Trávníček s tím, že svůj vůz našel poničený doslova mnohokrát.

„Je to na denním pořádku. Stalo se to mockrát,“ dodala jeho žena Monika.

Jednoho vandala se dokonce Trávníčkovi podařilo před lety odhalit. Jaké bylo jeho překvapení, když zjistil, že jde o jeho nejbližšího kamaráda.

„Tak to chodí. Člověk si myslí něco a je to někdo, koho znáte. Já jsem mu neřekl, že to vím. Jenom jsem mu řekl, že vím něco, co neví, že já vím. Zarazil se a už jsme o tom nemluvili. Už dávno ale nejsme nejlepší kamarádi,“ dodal herec, který své zkušenosti na kameru již nechtěl dál rozvádět.

Mimo záběr nám ale prozradil, že mu dokonce jednou během představení kdosi povolil šrouby u kol. Ačkoliv vozu na dálnici kola upadla, vše se naštěstí obešlo bez zranění.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře