Mlsný kocour večera: Pavel Řezníček pomrkával po živé panence z porcelánu

Herec se vedle krásky cítil jako ryba ve vodě. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) sice nebyl nominovaný na žádnou z cen Českého lva, ale jako vítěz si připadal už na červeném koberci. Byl vyfocen s neznámou blondýnkou, která šaty a pletí připomínala porcelánovou panenku. Dokonce se chvílemi i trochu olizoval jako mlsný kocour.

Sejít se (nejen) na červeném koberci se sexy hercem Pavlem Řezníčkem by chtěla snad každá. A na letošním ročníku Českého lva se to povedlo neznámé blondýnce, která získala hercovu plnou pozornost.

Nikdo netušil, jaký vztah vlastně k sobě mají. Stáli jen tak vedle sebe, nechali se fotit. Ale kdyby to byli partneři, tak tam chybělo nějaké to vášnivé objetí či nějaké romantické gesto.

Místo toho herec jen tak postával, pošilhával po neznámé krásce a tak trošku vystrkoval svůj mlsný jazýček. Bylo vidět, že se mu přítomná slečna velmi líbí.

Nebylo by se čemu divit, kdyby podlehla jeho šarmu, který z něj přímo čiší. Nebo je to snad jeho partnerka, k níž se ale na veřejnosti moc nemá?

Po udílení cen se ukázalo, jaký vztah vlastně k sobě mají. Najednou byl Pavel více než vilný, k neznámé krásce se měl až moc. Objímal ji, představil kamarádům a pořád jí sahal do vlasů.

Herec, který si bedlivě hlídá své soukromí, má asi novou partnerku, kterou tímto způsobem chtěl představit světu. Jen na začátku ze sebe udělal svými pohledy „mlsného kocoura večera“.

Fotogalerie

Komentáře