Pavel Nový přišel na premiéru bez pověstných šortek: Dcery by mě nepochválily, bránil se kraťasům

30. listopadu 2021
Herec Pavel Nový (73) přišel na premiéru rodinné komedie „Tady hlídáme my“ do kina ve Slovanském domě ve velmi rozverné náladě. Hýřil vtipem, smál se na všechny strany, roušku nosil na hlavě a byl samá legrácka. Zdatně mu sekundoval jeho herecký kolega Roman Skamene (67). Kupodivu ale nepřišel ve svých oblíbených šortkách, ve kterých chodí i v ukrutných mrazech. Co ta změna?

Oblíbený herec Pavel Nový přišel na premiéru filmu „Tady hlídáme my“ ve velmi nezvyklém stylu, a to hezky a společensky oblečený. U něj je to opravdu s podivem, jako velký vyznavač otužování je o něm známo, že chodí po celý rok v šortkách.

Ty musel tentokrát odhodit, jelikož od dcer dostal nakázáno vzít si elegantní kalhoty a sako, aby prý nedělal ostudu v kraťasech.

„To by mě dcery zabily, kdybych přišel v šortkách. Koupily mi kalhoty, abych nedělal ostudu, ale mám své vlastní sako, kde mám na knoflících své jméno,“ popsal Nový herec pro Expres s tím, že pro něj vymysleli jako pro sportovce i sako s krátkým rukávem.

Jinak prý až přijde domů, hned zase oblékne svou „uniformu“ a bude mu nejlépe, miluje otužování a je rád, že mu v poslední době propadlo tolik lidí. I když k tomu má nějaké připomínky.

Bohdan Sláma jakoby Novému roli otužilce Broni psal na míru.

„Jen ať se chlubí, ať to sdílí, dělají tomu reklamu a také to dělají pro své zdraví. Ale přátelé, začíná se v létě, nikoliv v zimě, to by vás mohlo stát život,“ dodal se vztyčeným prstem herec.

Sám má ještě, co se týče zimy a sněhu, jeden velký sen. 

Herec Pavel Nový byl na premiéře filmu v rozverné náladě.

„Jet na severní pól je jeden z mých velkých snů, které se asi už neuskuteční. Chtěl bych se na severním polárním kruhu vyfotit v kraťasech. Byl jsem už daleko na severu, ale bohužel až tam na sever jsme se nedostali,“ uzavřel vyprávění s humorem sobě vlastním sympatický Pavel Nový.

Jak bude slavit Vánoce? Dodržují sváteční zvyky? O tom se dozvíte ve videorozhovoru.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:36 středa 30. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • 9
  • 7
  • 2
  • 2
  • 1
  • 0