Nejhorší den Pavla Novotného. Trestní stíhání za Víta a návrat Kristelové!

2. února 2018
Syn baviče Petra Novotného Pavel má za sebou jeden z nejhorších dní svého života. Policisté mu předali usnesení o zahájení trestního stíhání za nebezpečné vyhrožování Marku Vítovi a na obrazovky televize Barrandov se vrátila Kateřina Kristelová, kterou měl podle svých slov nechat z televize vyhodit!

Je tohle možné? Pavel Novotný sice tvrdí, že exmanžela exmoderátorky Mirky Čejkové Marka Víta, kterého na svém facebookovém profilu již roky nazývá podvodníkem, každým dnem policisté zatknou za údajnou rozsáhlou trestnou činnost, ve čtvrtek si přitom sám vyslechl obvinění z trestného činu.

A to právě kvůli Vítovi. Novotnému totiž policisté sdělili obvinění ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování, kdy měl sám Novotný policistům ze své soukromé e-mailové schránky 7. října 2016 napsat, že připravuje úkladnou vraždu Marka Víta. Sám apeloval na strážce zákona, že nejde o žert, že by jeho slova neměli brát na lehkou váhu, že je duševně zdráv a rozhodl se Marka Víta zavraždit.

Pokud by byl nakonec odsouzen, hrozí mu až roční vězení nebo zákaz činnosti. Novotný se s obviněním pochlubil na svém již několikátém facebookovém profilu, které mu správci této sociální sítě průběžně právě kvůli jeho útokům na Marka Víta mažou.

Nutno ale říct, že pro Pavla Novotného to nebyla ve čtvrtek nejhorší zpráva, ačkoliv mu usnesení o zahájení trestního stíhání bylo doručeno přímo do práce, a to do budovy televize Barrandov, kde je momentálně zaměstnaný.

Tam ho totiž čekalo další nemilé překvapení. Včera totiž v pořadu Aféry skončila Heidi Janků, kterou na postu moderátorky nahradila jeho současná úhlavní nepřítelkyně Kateřina Kristelová. Přitom právě do ní Novotný v posledních týdnech rýpal, že zatímco ona byla na konci minulého roku ze dne na den vyhozena, on dostal na naší třetí největší soukromé televizi šanci udělat kariéru.

Tímto rozhodnutím majitele televize Barrandov tak s největší pravděpodobností jeho válka s Kateřinou Kristelovou a jejím partnerem Tomášem Řepkou skončila dřív, než vůbec začala. Leda by Novotný byl takový kádr, že by se rozhodl, že s Kristelovou, jejíž jméno v posledních týdnech od úsvitu do soumraku dehonestoval, v jedné budově pracovat nebude a dal výpověď. Nebo si ho Kateřina pozve na usmířenou do svého pořadu?

Nic by to ale neměnilo na faktu, že zatímco Kateřina Kristelová, která má být podle Novotného bez peněz, z natáčení Afér odjížděla domů svým novým bourákem, který si před několika dny koupila, Pavel Novotný musel na autobus. Před časem totiž přišel o řidičské oprávnění a do listopadu by neměl usednout za volant motorového vozidla. Pokud tedy bude sekat latinu. Pak by ale pochopitelně šlo o maření úředního rozhodnutí, to ale předbíháme.

Nutno ale říct, že by to nebyl Novotný, kdyby v městské hromadné dopravě nevymyslel způsob, jak v této velmi nezáviděníhodné situaci ze sebe udělat vítěze a bavit Instagram nejen fotkami „ze socky“. Tak jsme zvědaví, jak z toho vybruslí.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 2. června 2018. Anketa je uzavřena.

  • 90
  • 72
  • 24
  • 15
  • 9
  • 8
Komentáře