Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Novotný vzkazuje Řepkovi: Napiš v té knize, co tě spojuje s Radovanem Krejčířem!

  Pavel Novotný vrací úder. Poté, co mu Tomáš Řepka vyhlásil kvůli jeho častým výpadům vůči jeho partnerce Kateřině Kristelové mediální válku, a dokonce na něj podal hned dvě trestní oznámení a přemýšlí prý o žalobě, esa z rukávu se rozhodl vytáhnout i milovník pokeru. Syn oblíbeného moderátora Petra Novotného sepsal pamflet, ve kterém Řepku obviňuje, že se tak moc snažil před svou první ženou Renatou ulít fotbalem vydělané miliony, že o všechno přišel a je z něj doslova bezdomovec!

  Tahle mediální válka snad neskončí. Tomáš Řepka doslova šlápl do vosího hnízda, když na konci minulého týdne veřejně zaútočil na bývalého bulvárního novináře Pavla Novotného, který prostřednictvím svého facebookového profilu pravidelně hanil nejen jeho partnerku Kateřinu Kristelovou, ale hlavně ironizoval jejich vztah, který exfotbalista a moderátorka pravidelně prezentují prostřednictvím svých sociálních sítí, ačkoliv od prvních dní tvrdili, že netouží po mediálním vztahu.

  Řepka nezaútočil jenom na Novotného, kterého nazval neúspěšným „hovadem a prasetem“, ale i na jeho manželku a maminku. A přestože se Novotný ve svých slozích na svém momentálně po padesáté zablokovaném facebookovém profilu pravidelně snižuje ke stejným praktikám a útočí na nicnetušící rodinné příslušníky svých, v jeho očích, protivníků, jeho vlastní způsoby mu nejsou příliš po chutí.

  Tomáš Řepka označuje moji paní za prostitutku a je mi vyhrožováno jejími (mimochodem, díky nim jsme se poznali) akty, což doma považujeme za nutné zlo vyplývající z Beckhamovic frustrace z mých jako obvykle přesných analytických výpadů. Mám na salámu předsudky publika Beckhamových vůči mně, jsem fascinován jeho zahleděním do Řepky, kterému na Facebooku zobou z ruky každé slovo, aby pak nedali 69 Kč za jeho knihu Rebel, která smrdí čtvrtým rokem ve výprodejích,“ píše Pavel Novotný.

  Ten Řepkovi v otevřeném dopise, který zaslal do všech bulvárních redakcí v republice, protože jeho facebookový profil, na kterém se v posledních letech realizuje, bude další měsíc zablokovaný, radí, aby konečně napsal pravdivou knížku, protože teprve potom napíše bestseller, po kterém tolik touží, aby se vyhrabal ze dna.

  Tomáš by měl napsal totální zpověď. Tomáš je bohužel naivní, snadno ovlivnitelný kretén, který se ve svých minusových chvílích nechává strhnout k extrémním úletům: pokusí se prodat za hotové pražskému dovozci luxusních vozů nové, v Budějovicích vypůjčené BMW, které mu nepatří, neb ho nedávno nalízoval a nesplácí. Koupí si s modelkou vilu tak, že vilu vlastní eseróčko, ve kterém nechá imbecil Řepka majoritní většinu modelce, svěří devítimístnou částku v korunách mafiánovi, který mu ji po přeprání rovnou ukradne, případně lže, jako když tiskne, nesmysly o majetku, který dávno nemá, a pravdě, kterou se chystá napsat, zatímco ve skutečnosti ji tají. To není vymyšlená pí*ovina z barrandovských afér, to je hospodaření a chování bývalého kapitána West Hamu a nároďáku,“ tvrdí Pavel Novotný s tím, že z exfotbalisty, který svým umem vydělal stovky milionů, je dneska bezdomovec.

  Musíš svým čtenářům, matkám svých dětí a především svým dětem samotným přiznat to, kým, proč a jak ses nechal před dvěma lety definitivně seknout o sto mega, které jsi před rozvodem s Renatou odkláněl tak fikaně, až ti je ukradl! Pak to bude kniha objevná a čtená,“ vzkazuje Řepkovi Novotný, který, jak je jeho zvykem, tvrdí, že ví víc než sám Řepka.

  Tomáši, napiš v té knize, co tě spojuje Radovanem Krejčířem. Je to fascinující prvek. Uvidíš, ty koště,“ píše v předlouhém dopise exnovinář.

  Ten Řepku obviňuje z toho, že se z něj, modly všech sparťanů, stala loutka jeho současné partnerky Kateřiny Kristelové, kvůli které se mediálně prostituuje a že coby zchudlý exmilionář si nechává platit i dovolenou v Tatrách.

  Jejich vztah je bulvárně zajímavý i přes bezcennost a nulový mediální potenciál Kristelové! Právě tou reciprocitou. Ty mně lůžko, já tobě články. Do toho souznění v posteli, v posilce a nově na poli barterové prostituce, kde se dříve tento impotent sociálních sítí a píárek Řepka komicky účastní směšné a nekonečně trapné posh show samozvané královny Instagramu Kristelové,“ napsal dost krkolomně Novotný. Ten Řepku dokonce nařkl z toho, že předtím než začal veřejně zesměšňovat jeho, doma za zavřenými dveřmi se se svou exmanželkou smál právě Kristelové.

  On, který Kristelovou přede mnou a Erbovou označoval Kristelovou za špínu a Facebook za mor. Současný, cvičený houmlesák Řepka vsadil na byznys plán finanční záchrany, který mu vyrobila v hlavě finančně mnohem gramotnější, ale také falešnou slávou a pocitem hvězdnosti zcela pošahaná Kristelová. V diskotéce, kterou svět snů a představ barrandovské královny píárek Káti představuje, Řepka vydá konečně úspěšný životopis, který bude celý o tom, jak s ním všichni vyjebali, kdo mohl, ten ho zradil, a pak přišla tady Katka a všechno dobře dopadlo,“ zesměšňuje jeho slova Novotný, který si stejně jako zbytek národa přečetl, že nebýt Kristelové, již dávno by tvrďák ze Sparty spáchal sebevraždu nebo se upil k smrti.

  I proto mu možná na závěr Novotný poslal velmi drsný vzkaz. Jdi se zabít, nebo se prober, ty podpantoflácký kreténe. Všichni tví blízcí o tebe mají strach. Já už z tebe mám jenom p*del. Zbytek nevím, ale řekl bych, že dříve nebo později to bude mít stejně,“ prorokuje Novotný, který se rád plete do cizích životů a veřejně lynčuje každého, kdo si dovolí nesouhlasit s jeho názory.

  Ačkoliv to zprvu vypadalo, že jejich spor skončí stejně rychle, jak začal, vypadá to, že všechny tři zúčastněné čeká velmi tuhá zima. O Pavlu Novotném je totiž známo, že je velmi pomstychtivý, navíc jako nezaměstnaný má mnoho volného času. Řepka také zrovna nemá nabitý program a kromě psaní knížky je válčení s Novotným jedinou náplní jeho dne. Nejzaměstnanější z celé trojice a hlavní důvod sporu je pak Kateřina Kristelová, která tvrdí, že na ni Novotný útočí, protože je do ní již spoustu let tajně zamilovaný.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:57 pondělí 8. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   103
  • Super
   31
  • Haha
   31
  • Sladký
   15
  • Tvl
   15
  • Cože
   11

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Češi řeší, čím topit. Proč bychom se neměli zbavovat plynového kotle?

  Premium Plynu pro domácnosti by mělo být dosti při přerušení dodávek z Ruska. Nedostatkový plyn sice zdražuje, ale rychlý...

  I vysokoškolák může být blbý, říká obávaný lovec z Novy Doktor Vševěd

  Premium Na úspěchu televizní soutěže Na lovu má Jiří Martínek velký podíl. Diváci žasnou nad jeho znalostmi. On žasne taky –...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz