jít naiDNES.cz

Pavel Novotný o uniklých nahrávkách KK: Do práce mi volala kriminálka

Bývalý bulvární novinář Pavel Novotný (37) se přímo před kamerou redakce Expresu pořádně rozohnil, a to hlavně ohledně dlouhodobé kauzy Kateřina Kristelová (39) a Tomáš Řepka (45) a uniklé nahrávky.

Zdálo by se, že nynější starosta městské části Řeporyje si dá s novým místem zpátečku. Ale stal se pravý opak. Neustále „nachází pod kameny“, jak tomu sám říká, nové a nové nahrávky, které mají údajně souviset s Kateřinou Kristelovou.

„Já sám jsem netušil, kam až celá tato kauza může zajít. Myslel jsem si, že budu šťastný, když se něco takového objeví, ale jsem z toho spíše zhnusený. Když slyším ten její hlas na nahrávce, nechce se mi věřit, že by někdo až takhle chtěl škodit lidem,“ rozpovídal se v živém vysílání pro Expres Novotný.

Myslel tím nahrávku, kdy měl hlas podobný Kateřině Kristelové nabádat své „holčičky“, aby škodily lidem, kteří jí nejdou na ruku. Dokonce tam dotyčná osoba nabádala k trestné činnosti zneužití osobních údajů.

„V těch nahrávkách je nejen tolik zloby, ale i nabádání k trestné činnosti, až si člověk říká, kam by mohl zajít. Vyhrožovat lidem a volat jim do zaměstnání, to už je vrchol podlosti,“ říká dále Pavel.

Co našeptává hlas na jedné z uniklých nahrávek? „Udělat jim problém v práci je lepší než jim volat přímo. Jinak zítra to bude podaný, my jsme rozjeli ještě nějaké akce. Samozřejmě práce je priorita,“ zní na audiozáznamu.

Redaktorka Lucie Šaléová a řeporyjský starosta Pavel Novotný behěm streamu na...
Pavel Novotný v živém streamu pro Expres.

Sám Pavel Novotný netušil, že ho to za chvíli čeká taky.

„Včera mi volala do práce kriminální policie. Jako by mi to připomínalo něco nebo někoho, ale třeba je to jen shoda náhod. Ale mám se dostavit v úterý na policii podat vysvětlení. Sám nevím, na co se mě budou ptát, ale asi tuším,“ smál se nový starosta Řeporyjí a doufá, že si je po vyprávění příběhu o Kateřině Kristelové nakloní na svou stranu.

Pavel Novotný v živém streamu pro Expres.

Novotný se taky nestačil divit, co dnes opět vyšlo za další nahrávku. Na ní měla žena hlasem podobným Kateřině Kristelové útočit na Vlaďku Erbovou (37), že ji nakazila pohlavní chorobou!

„Já vám musím říct, že jsem se léčila s určitými věcmi, když jsem začala být s Tomášem, který samozřejmě pocházely od Erbový. Samozřejmě to nejsou věci extra vážný,“ říkal hlas podobný Kateřině Kristelové na nahrávce.

„S Vlaďkou už jsem samozřejmě o tom mluvil. Zatím nesmím nic prozrazovat, ale určitě si to líbit nenechá. Radí se se svou právničkou, jak postupovat dál. Ale na obnovení procesu ohledně pornoinzerátů, kde byla Kristelová pravomocně odsouzená, to nevypadá,“ vnesl do celé situace nové světlo.

„Kateřina je nemocná. Její rodina by ji měla opatrně dovést psychiatrovi a nechat ji léčit. Já sám jsem slyšel další nahrávky, kde se obula i do mé manželky, a to dokonce na čtyřech nahrávkách. Pak chtěla pošpinit i moji sestru. Proto se té pomsty nevzdám. Zasahuje mi do rodiny a já se zastrašovat nenechám. I na tu kriminálku se těším,“ dodal s úsměvem na rtech.

Nový starosta Řeporyjí se vyjadřuje ke kauze uniklých nahrávek s hlasem...

Novotný ale přiznává, že tato kauza jen tak neskončí.

„Koho mi je ale jediného líto, tak jsou to ty děti, které kvůli tomu všemu trpí. Jak Řepkovy z předchozích manželství, tak i dcera Kateřiny,“ uzavřel své sáhodlouhé vyprávění řeporyjský starosta a bývalý bulvární novinář ve streamu pro Expres.

Zítra se můžete těšit na další exkluzivní rozhovor, a to s napadenou Vlaďkou Erbovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 4. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  138
 • Trapas
  58
 • Haha
  23
 • Tvl
  19
 • Sladký
  13
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat