Exkluzivní stream s Pavlem Novotným: Pro Expres prozradí detaily nahrávek

Bývalý bulvární novinář a nynější starosta pražské části Řeporyje Pavel Novotný (37) se nezastaví před ničím. A vy můžete být díky Expresu přímo u toho! Před kamerou naší redakce vypukne již za chvíli taková smršť, že si to asi Kateřina Kristelová (39) s Tomášem Řepkou (45) za rámeček nedají.

Redakce Expres.cz se vydá za Pavlem Novotným přímo na radnici, kde teď šéfuje. Už ve 14 hodin si na nás udělá čas, aby v živém přenosu řekl, jak je to s nahrávkami, na nichž má údajně figurovat právě zmiňovaná Kristelová s Řepkou.

Sám Pavel se k tomu nikdy mimo svoje vlastní sociální sítě nechtěl vyjadřovat, ale pro Expres.cz udělá výjimku a v živém streamu řekne, jak vznikla celá kauza, která v českém showbyznysu nemá obdoby.

Právě v těchto chvílích se ale dostala na veřejnost další nahrávka, kde zní hlas podobný moderátorce Kristelové a úkoluje kamarádky, aby šikanovaly lidi, kteří ji nechválí a posmívají se jí. Jak to ale celé vlastně je, je obrovskou záhadou, kterou by nám měl objasnit právě Novotný.

„Já vám musím říct, že jsem se léčila s určitými věcmi, když jsem začala být s Tomášem, který samozřejmě pocházely od Erbový. Samozřejmě to nejsou věci extra vážný,“ říkal hlas podobný Kateřině Kristelové na nahrávce, který naráží na to, že Tomáš Řepka o Vlaďce Erbové (37) tvrdí, že modelka roznáší pohlavní choroby.

Jak to celé vidí ze svého pohledu Pavel Novotný, který v té kauze figuruje už od začátku? Kam až to může celé zajít? Kolik těch nahrávek ještě je a jaký je jejich obsah?

Nezapomeňte se dívat živě na celý stream od 14 hodin na Facebooku „Lucie, postrach celebrit“ a Instagramu @expres.cz.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:08 4. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  56
 • Super
  29
 • Trapas
  17
 • Tvl
  17
 • Cože
  15
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat