Pavel Nedvěd a Dara Rolins: Hnízdečko lásky v Praze roste, máme exkluzivní fotky

  8:42
Hnízdečko lásky Dary Rolins a Pavla Nedvěda v Praze roste!

Hnízdečko lásky Dary Rolins a Pavla Nedvěda v Praze roste! | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Ještě celkem nedávno byl jejich pozemek za 35 milionů korun prorostlý plevelem a zdálo se, že se tu v dohledné době nic dít nebude. Nyní je ale všechno jinak a hnízdečko lásky, které si na pražské Šárce staví Pavel Nedvěd a Dara Rolins, roste jako z vody! Redakce Expresu má nejnovější fotky z místa, kde vzniká luxusní pražské sídlo slavného páru. Není divu, že slovenská zpěvačka září štěstím.

„A mezitím na pražské Šárce. Roste to tam jako z vody,“ napsala na svém instagramu před pár dny Dara Rolins, která na profil přidala i fotku ze staveniště.

Dara Rolins se na Instagramu pochlubila záběrem ze stavby nové vily v pražské Divoké Šárce. (červenec 2026)

Redakce Expresu se na místo, kde se staví dům Dary Rolins a Pavla Nedvěda, vyrazila podívat. A skutečně dělníci v posledních měsících kopli do vrtule.

Ještě letos v březnu zde bylo jen pár zaparkovaných aut, bagr, všude hlína a teprve připravený stavební materiál. Nyní už je ale situace úplně jiná a přesvědčit se můžete na fotografiích níže.

Hnízdečko lásky Dary Rolins a Pavla Nedvěda v Praze roste!

Hnízdečko lásky Dary Rolins a Pavla Nedvěda v Praze roste!

Hnízdečko lásky Dary Rolins a Pavla Nedvěda v Praze roste!

Pozemek na pražské Šárce si Pavel Nedvěd a Dara Rolins pořídili v roce 2023. Za čtyři sousedící parcely zaplatili přibližně 35 milionů korun a oba jsou zapsáni v katastru jako spoluvlastníci jedné poloviny pozemků.

Dlouho se mluví o tom, že zde chtějí vybudovat své pražské hnízdečko lásky a mají v plánu pendlovat hlavně mezi Prahou a Itálií, kde mají druhý domov.

Už několik let Nedvěd a Rolins staví luxusní vilu v italském Tronzanu u jezera Lago Maggiore. Stavba byla velmi náročná, protože dům je postaven na skalnatém pozemku. Slovenská zpěvačka letos uvedla, že je stavba už ve finální fázi.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Vstoupit do diskuse (2 příspěvky)
Vezmeme vás na titulní stranu

Zdeněk Pohlreich naložil trendům ve vaření: Všude Wagyu, burrata a lanýže, uplně mě to sere