Nebezpečné natáčení Pavla Lišky: Na hlavu mu málem spadl lustr!

Nebezpečné natáčení Pavla Lišky. Na hlavu mu málem spadl lustr. | foto: Koláž Expresu

Jeden by řekl, že nemůže existovat bezpečnější práce, než je herectví. Vše je ale jinak. Pavel Liška totiž málem přišel o život, a to přímo na place. Ze stropu se na něj zřítil lustr. Jen tak tak unikl jistému zranění!

Pavel Liška je v jednom kole. Jenom za letošní rok bude natáčet čtyři filmy a právě při natáčení snímku Poslední aristokratka režiséra Jiřího Vejdělka podle předlohy Evžena Bočka se stalo něco, co si bude pamatovat ještě hodně dlouho. Uprostřed scény totiž přímo na stůl, u něhož seděl, spadl obří křišťálový lustr.

„Ty vole, tak si točíme dlouhou scénu aristokratický večeře u stolu a najednou nám spadne lustr. Skoro na hlavu. A žádnej prcek. Tedy, ano, je to nebezpečná profese! Nejen duchem nebezpečná,“ svěřil se Liška. Ačkoliv šlo o milimetry, nikomu se naštěstí nic nestalo.

„Všichni přežili. Smrťák se tentokrát nekonal. Místní duchové to natáčení nějak nemůžou skousnout,“ vysvětlil Liška, který letos bude paradoxně natáčet i film s názvem Teroristka. Tak snad i toto natáčení přežije.

Komentáře