jít naiDNES.cz

Pavel je do mě zamilovaný, vložila se do sporu Kristelová. Jsi Řepkův ocásek, kontruje Novotný

Aktuálně nejsledovanější mediální válka nezůstala bez komentáře Kateřiny Kristelové. Když se totiž její partner Tomáš Řepka veřejně opřel do bývalého novináře Pavla Novotného, bývalý pisálek začal na Kateřinu vytahovat špínu. Expres.cz proto moderátorku kontaktoval. Její vyjádření vás jistě překvapí!

Válka mezi fotbalistou Tomášem Řepkou a bulvárním novinářem Pavlem Novotným nabírá na obrátkách. Bývalý novinář, aktuálně bez práce, se totiž rozhodl fotbalistovi za statusy na sociálních sítích pomstít tím, že začne postupně na svém Facebooku propírat život jeho přítelkyně Kateřiny Kristelové.

Ta zatím stojí v pozadí a snaží se moc nevyjadřovat. Přesto pro Expres.cz udělala výjimku a chování Novotného okomentovala. „Nechci to rozdmýchávat, protože já osobně žádnou válku nevedu. Jen snáším Pavlovy útoky od roku 2008. Začínám si myslet, že je do mě asi zamilovaný, když mu tak moc ležím v žaludku, v hlavě, a že se ke mně pořád tak vrací,“ řekla velmi stručně, ale věcně s tím, že by byla ráda, aby Pavel přestal lidem zasahovat do životů a začal si více všímat sám sebe.

„Jsem šťastná, že mám kluka, který za mnou stojí,“ dodala pyšně.

Také Pavel Novotný poslal redakci Expresu oficiální a velmi obšírné vyjádření, kde se kromě mnoha invektiv do detailu rozebírá vztah Řepky s Erbovou i Kristelovou. „Tomáš Řepka mi svými mediálními blikanci, řízenými jeho ocáskem Kristelovou, připomíná zlaté časy Ivety Bartošové unášené Evropou jejím tehdejším mluvčím, mediálním prostitutem, psychoušem Zdeňkem Macurou,“ píše v úvodu Novotný. Jeho dopis v širším rozsahu zveřejníme během dne.

V minulosti byli přitom Kristelová a Novotný přátelé. V kuloárech se dokonce povídá, že Novotný o Kateřinu usiloval, a proto jí několik let dával veřejně čočku.

Jak to mezi těmito dvěma ale je ve skutečnosti, vědí jen oni dva. Tahle válka bude však jistě ještě velmi zajímavá. Pánové na sebe střílí přímo ostrými a vytahují detaily ze svého soukromí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:49 8. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Haha
  27
 • Tvl
  20
 • Super
  16
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat