jít naiDNES.cz

Exmanželku slavného vězně Bronsona našli mrtvou na posteli plné kokainu a tablet

Paula Williamson, která byla vdaná za jednoho z nejobávanějších britských vězňů Charlese Bronsona, byla nalezena mrtvá. | foto: Koláž Expres.cz

Bývalá manželka Charlese Bronsona (66), televizní hvězdička Paula Williamson (38) byla nalezena mrtvá ve svém domě v městečku Stoke-on-Trent. Ležela na posteli, kde se kromě ní nacházelo také množství kokainu a tablety neznámého původu, informoval deník The Sun. Bylo to jen několik hodin poté, co oznámila plány na další plánovanou svatbu.

Britská hvězda Paula Williamson, která se proslavila rolí v nejdéle vysílaném seriálu v Británii Coronation Street, byla nalezena v pondělí bez známek života ve svém domě v městečku Stoke-on-Trent. Herečka se prý neléčila s žádnou nemocí, o to více je její skon zarážející. 

Mohl by ho však pomoci vysvětlit nález kokainu a tabletek, které ležely na posteli vedle bezvládného těla. Příčinu smrti však osvětlí až pitva.

Williamson se proslavila mimo jiné také sňatkem s jedním z nejznámějších britských kriminálníků Charlesem Bronsonem. Toho si po několikaměsíčních návštěvách ve vězení vzala v roce 2017.

„Charlie je jako vyměněný. Doufám, že ho pustí, když budu slavit 40. narozeniny. Jsem do něho bláznivě zamilovaná a on zase do mě. Ale nechce se mi ani věřit, že jsem si právě vzala nejznámějšího britského vězně. Chceme být jako ostatní páry,“ prohlásila krátce po svatbě britskému listu Daily Mail.

O necelý rok později však proběhla anulace jejich manželství. Bronson totiž z cely požádal o rozvod. Tiskem proběhly fotografie Pauly, jak si na dovolené užívá s neznámým mladíkem. Odsouzený kriminálník a věčný potížista pro kratochvíli své nezdárné manželky neměl moc velké pochopení. Bronson si za mřížemi odsloužil už 40 let kvůli různým krádežím a únosu. 

Paradoxní je, že Williamson byla nalezená mrtvá několik hodin poté, co světu oznámila radostnou novinku. A to že se bude znovu vdávat. Před rokem však ale také přiznala, že se nastoupila na léčení na kliniku poté, co se pokusila o sebevraždu předávkováním.

To by ostatně mohlo vysvětlovat její náhlé úmrtí...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat