Šílené přiznání Paula McCartneyho: S Lennonem jsme vedle sebe masturbovali

Paul McCartney (76) si v magazínu GQ zavzpomínal na své mládí, kdy sláva The Beatles stoupala prudce ke hvězdám, a nebál se odhalit ani nejintimnější detaily z každodenního života nejslavnější kapely všech dob. Jednoho večera se členové kapely sešli v Lennonově domě a namísto běžného večírku a popíjení alkoholu se začali oddávat hromadné masturbaci!

Zaslouženě nejslavnější kapelu v historii lidstva provází od nepaměti pověsti o večírcích a údajných orgiích, kterým se její členové oddávali. Paul McCartney téměř po padesáti letech od rozpadu The Beatles uvedl na pravou míru, jak to se sexuálními radovánkami bylo.

Jednoho večera se sešli v domě Johna Lennona, každý na svém křesle, světla zhasnutá... a pak se to stalo. „Seděli jsme tam a ani nevím, zda jsme plánovali zůstat do rána, nebo ne. Namísto bujarého večírku a opíjení najednou někdo z nás začal masturbovat, a tak se přidali i ostatní,“ vzpomíná Paul na událost, ke které došlo na počátku slávy The Beatles.

Aby si udrželi vzrušení, vzájemně se hecovali a podporovali vykřikováním „vzrušujících“ hesel.

„Najednou někdo vykřikl třeba Brigitte Bardot, jóóó!“ pokračuje Paul ve svých vzpomínkách s tím, že sexy Francouzka měla zvlášť velký úspěch. Vzrušení ve skupině se stupňovalo do té doby, než ho zazdil John Lennon, který vykřikl jméno Winstona Churchilla.

To mělo hrátky údajně ukončit.

Jsou věci z mládí, na které když si pak vzpomenete, řeknete si, že snad ani není možné, že jste do toho šli a dělali to. Bylo to ale dobré, nikomu to neubližovalo. Dokonce ani Brigitte Bardot to neublížilo!“ ospravedlňuje si zábavu Paul McCartney, předposlední žijící člen kapely, jehož právě čeká další velké turné, v rámci kterého navštíví také Vídeň a Krakov.

Pokud mě paměť nešálí, nebyly žádné skutečné orgie, jen setkání, v rámci kterého se i tvořily skupinky,“ vzpomíná McCartney a dodává, že on si kdysi během cesty do Las Vegas nechal zaplatit dvě prostitutky, se kterými šel do trojky. „To byla největší orgie, kterou jsem zažil,“ přiznává.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:15 10. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Haha
  17
 • Super
  16
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Komentáře