Cože?! Je to vůbec on? Kanadský sex symbol 90. let k nepoznání!

Poznali byste známého herce a lamače dívčích srdcí 90. let? | foto: Profimedia.cz

Už je tomu přes 15 let, co byla odvysílána poslední epizoda kanadského, akčně komediálního seriálu Směr jih. V té si zahrál po boku Davida Marciana hlavní roli Paul Gross alias slušňák Benton Fraser, policejní konstábl. Jak vypadá miláček žen 90. let dnes? Tomu neuvěříte!

Hlavní a nezapomenutelná role slušňáka Frasera v kultovním seriálu 90. let se fanouškům a hlavně fanynkám Paula Grosse (56) vryla do paměti. Herec svým přehnaně zdvořilým a čestným chováním v kontextu nevybíravosti jeho cynického policejního kolegy vytvářel perfektní situační komiku a dokonalou hereckou symbiózu.

Seriál Směr jih měl dohromady 67 epizod a vysílal se od roku 1994 do roku 1999.

Seriál Směr jih měl dohromady 67 epizod a vysílal se od roku 1994 do roku 1999.

Kdybyste však Paula potkali dnes, rozhodně byste ho nepoznali. Alfasamec s bujou černou hřívou je pryč. Z Paula se stal postarší pán, hřívu vystřídala platinová kštice a na obličeji viditelně přibylo pěkných pár vrásek.

Paul Gross dlouhou dobu vypadal stále stejně. Vpravo v roce 1998, uprostřed...

Paul Gross dlouhou dobu vypadal stále stejně. Vpravo v roce 1998, uprostřed 2011 a vlevo v roce 2015. Po padesátce přišel zlom.

Paul se evidentně stárnout nebojí. Času se rozhodl postavit s grácií a nejspíš se řídí heslem, že mužům vrásky a šediny sluší. Ačkoli už je sexy Casanova Gross někde hodně daleko, hercovo charisma stále nevyčichlo. Ba naopak.

Fotogalerie

Paul Gross žije od roku 1988 s manželkou, kanadskou herečkou Marthou Burnsovou, se kterou má dvě děti, dceru Hannah a syna Jacka, v Torontu.

Paul Gross je od roku 1988 ženatý s kanadskou herečkou Marthou Burnsovou. Mají...

Paul Gross je od roku 1988 ženatý s kanadskou herečkou Marthou Burnsovou. Mají spolu dvě děti.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:10 8. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  21
 • Sladký
  13
 • Haha
  10
 • Trapas
  8
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
Komentáře