Hezucký vyrazil na svatbu v sepraném tričku a brýle z čela nesundal!

Patrik Hezucký na svatbě Pavla Cejnara. Má seprané tričko a brýle na čele. | foto: Koláž Expresu

Patrik Hezucký je známý svéráz, ale tady přešlápl. Na svatbu kamaráda a moderátora Pavla Cejnara dorazil v riflích a vytahaném triku. Jeho módní „peklíčko“ náležitě zdokumentoval a okomentoval kolega Leoš Mareš. A hned se do Páti pustili rozhořčení fanoušci.

Patrik Hezucký patří bezesporu mezi naše nejoblíbenější rádiové moderátory. Jeho ostrovtip milují doslova statisíce posluchačů a vyrostlo na něm několik generací Čechů.

Je ale vidět, že je Hezucký pouze rozhlasovým spíkrem a na rozdíl od svého kolegy Leoše Mareše není zvyklý dbát na svůj zevnějšek. Etiketu v oblékání má doslova „u zadku“.

Hezucký to názorně předvedl na svatbě svého kamaráda a kolegy Pavla Cejnara, kam dorazil se svou snoubenkou Nikolou.

Ze snímku Leoše Mareše je zřejmé, že Patrik na velkolepou veselku, na níž nechyběl snad nikdo, kdo v showbyznysu něco znamená, a vystupovaly na ní takové hvězdy, jakými jsou Marek Ztracený či Jan Žampa se svou kapelou Eddie Stoilow, dorazil v sepraném tričku.

Možná šel jen na grilovačku, nebo měl momentálně všechny obleky (1) v čistírně, každopádně si svatebčana v triku všimla módní internetová patrola a dala mu to patřičně sežrat.

Říká se, každý co má rád, ale na svatbu seprané tričko je dost průšvih. Alespoň košile, bože,“ diví se u snímku, který z legrace zveřejnil Leoš Mareš s popiskem Prostě svatební stůl, člověk pod nickem Votava 20. A nebyl sám.

„Paťáka mám moc rád, ale v tričku jde na svatbu jen buran,“ přidal se Jiří Pánek. Marek Smutný by prý Hezuckého v tomto outfitu bez milosti vyhodil. Stejného názoru byla většina komentujících.

Našli se ale i tací, kteří slavného moderátora hájili. „Je to jeho věc. Na mé svatbě by mi bylo jedno, kdo jak přijde. Hlavně že jsou lidi spokojeni a užijí si to. Co já vím, má Patrik rád tepláky, tak ať si je nosí, ne?“ diví se kritice žena pod přezdívkou Renča Hudy.

Zajímavé bude počkat si, v čem se bude ženit Hezucký, jehož velký den se nemilosrdně blíží. I on by se, stejně jako Pavel Cejnar, měl v květnu ženit.

Množí se názory, že je Patrik Hezucký schopný i na svou svatbu dorazit v nátělníku. Tak se necháme překvapit.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat