jít naiDNES.cz

Moderní nevěsta Nikola: Boty bez podpatku, výstřih na zádech a tetování na noze

Nikola je krásná nevěsta. | foto: Pavel Dvořák/Ladislav Křivan

Od dnešního dne se z neznámé krásky Nikoly stala právoplatná manželka moderátora Patrika Hezuckého (49). Na to se musela důkladně připravit. Jestli byste ale čekali nějaké volány a nadýchané šaty, nedočkali byste se. Novomanželka má totiž vkus a po vzoru jiných moderních žen zůstala nohama na zemi, a to doslova.

Krásná paní Hezucká všem vyrazila dech při volbě šatů. Nekonal se žádný korzet ani princeznovská sukně, ale střídmé šaty s krajkou a pořádným výstřihem na zádech.

Látka hezky obepínala tělo mladé novomanželky, jež dala na odiv sexy křivky, které může hýčkat jen její už manžel Patrik Hezucký.

Ten sám byl naprosto unesen, když svou ženu snů uviděl v téhle minimalistické róbě, ve které vypadala jako panenka. Ale že to nebude žádné neviňátko, ukázaly také šaty. 

V rozparku u nohy bylo zřetelné větší tetování. Nikola si nechala vytetovat psího kamaráda, na něhož nedá dopustit. Trošku rebelství v sobě tato paní s nevinnou tvářičkou má.

Patrik Hezucký a Nikola Pastirčáková

I ten výstřih na zádech nenechal nikoho chladným. Důmyslné propracování šatů neukazovalo z nevěstina těla nic víc než ta holá záda a působilo to rafinovaně sexy.

Všechny také překvapila, že si nevzala jako každá jiná nevěsta boty na podpatku, ale zvolila jarní botičky s rovnou podrážkou. Předpokládá se, že to bylo kvůli tomu, aby nebyla vyšší než novomanžel. A pak to také může víc rozjet na tanečním parketu. V lodičkách se těžko tancuje.

Patrik Hezucký a Nikola Pastirčáková

Patrik na svou lásku může být jen pyšný.

Svatební outfit zvládla na jedničku a vypadala jako víla z pohádky, čemuž dopomohl i chic drdol a květinové ozdoby ve vlasech.

Snad po té bouřlivé párty a noci z těch šatů něco zbude. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat