Hezucký bude tátou! Po čtyřech potratech jsem těhotná, oznámila manželka Nikola

Sotva si řekli ano, už oznamují další radostnou novinu. Oblíbený moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký bude tatínkem! Jeho manželka Nikola na Instagram přidala fotku s bříškem a svěřila se, jakým peklem si v minulosti kvůli těhotenství prošla. „Čtyři potraty a bolest na duši, která už nikdy nezmizí, tři IVF cykly s kolotočem injekcí, hormonů a kortikoidů,“ napsala.

Koncem května vstoupili do manželství, teď už rovnou zakládají rodinu. Nikola Hezucká, manželka populárního baviče a moderátora Patrika Hezuckého, oznámila těhotenství.

Na Instagram přidala fotografii, na níž si hladí už trochu zakulacené bříško a ukazuje snímek z ultrazvuku. Zároveň se fanouškům svěřila, že s těhotenstvím dosud nemá ty nejlepší zkušenosti.

„Čtyři potraty a bolest na duši, která už nikdy nezmizí. Tři IVF cykly s kolotočem injekcí, hormonů a kortikoidů. Dva příšerné hyperstimulační syndromy, při kterých jsem měla chuť to zabalit. Jedno obrovské nekonečné štěstí, které za to všechno stojí,“ napsala Nikola. 

Patrik Hezucký bude tátou!

Patrik Hezucký bude tátou!

K výčtu negativních zkušeností ale přidala i velmi emotivní vyjádření.

„Čím déle na něco čekáš, tím více si vážíš toho, až to konečně přijde. Čím více musíš o něco bojovat, tím vzácnější pro tebe je, když toho dosáhneš. A čím více bolesti na své cestě podstoupíš, tím sladší je pocit, když konečně dorazíš do cíle. Na všechny krásné věci se vyplatí čekat a bojovat za ně ze všech sil,“ napsala.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat