Největší stylař! Z fotbalisty Bergera je britský gentleman se sexy dcerou i ženou

V pětačtyřiceti letech může vysloužilý fotbalista dopadnout jakkoliv. Vyprávět by mohl třeba trestanec Tomáš Řepka. To jeho někdejší spoluhráč ze Sparty Patrik Berger je naopak zářným příkladem toho, jak s vydělanými penězi a získanou slávou správně naložit. Na Instagramu s fanoušky sdílí svoje soukromí a je to mnohem lepší podívaná než od jakéhokoliv influencera. Berger chodí na golf nebo rybařit, ale také boduje kočkami kolem sebe!
Štěpán Karlesz Expres.cz
  18:30
1/5

Fotbalisté a život po kariéře, to je věčné téma. Poslední dobou se hromadí případy, kdy se vysloužilý profík zamotá do dluhů a buď se zoufalou situací brodí donekonečna, nebo si v horším případě sáhne na život.

Zatímco třeba takový Tomáš Řepka nedávno nastoupil za mříže, úplně jiné a mnohem příjemnější starosti má jeho někdejší spoluhráč ze Sparty, mimochodem stejně starý, Patrik Berger.

Jedna z legend Liverpoolu si života po kariéře užívá naplno. Na Instagramu Bergera sleduje přes čtyřicet tisíc lidí, pro které je jeho účet zdrojem více zábavy a inspirace než v případě mnohých influencerů.

Patrik Berger

Patrik Berger

Na nejlepší kousky z jeho Instagramu se podívejte na další stránce.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat