Jedno zlato už má doma! Brankář národního týmu Patrik Bartošák se stal otcem

Patrik Bartošák a jeho snoubenka Dominika se stali rodiči. Syn dostal jméno Damian. | foto: Koláž Expresu

Byl oporou svého týmu, který i díky jeho zákrokům vyhrál nad favorizovanými Švédy 5:2, po svém fantastickém výkonu ale musel své parťáky opustit. Brankářská jednička národního hokejového týmu, Patrik Bartošák odjel ještě v noci do Ostravy, kde ho čekaly příjemnější povinnosti. Jeho krásné snoubence totiž praskla plodová voda!

Do Bratislavy si přijel pro zlatou medaili, tu nejdůležitější výhru ale již má doma. Patrik Bartošák nejenže v pátek dopomohl svému týmu k vítězství nad švédským mančaftem, ale stal se i otcem.

„Elektřina drží, ale voda praskla,“ informoval Bartošák prostřednictvím svého instagramového účtu, kde sdílel snímek z cesty do Ostravy.

Podle informací hokejového komentátora Roberta Záruby stihl Bartošák narození svého prvorozeného syna na poslední chvíli. 

„Vyšlo to na minuty. Patrik Bartošák odchytal druhé vítězství proti Švédům v řadě a v noci odjel do Ostravy, aby asistoval u příchodu Bartošáka juniora na svět,“ napsal na Twitter Záruba.

A Záruba se nepletl. Krátce po desáté dopolední se prvním snímkem svého syna pochlubil i sám Bartošák.

„Vítej, Damiánku,“ napsal dojemně hokejista, jenž dneska proti Norům svým parťákům nejspíš záda krýt nebude. Ti mu to ale pro jednou určitě odpustí. Má totiž důležitější povinnosti, rozplývá se nad svým synem. 

„Je krásný a hlavně zdravý. Maminka byla šampion a zvládla to bravurně. Konečně jsme rodina,“ vyznal se novopečený tatínek, který prozradil i míry svého syna. Ten měl při narození 51 centimetrů a téměř 3,5 kilogramu. 

Štastným rodičům gratulujeme.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat