jít naiDNES.cz

Tvůrčí rozpuk Patricie Solaříkové: Podílela se na módní kolekci!

Módní přehlídka kolekce Patricie Solaříkové a Dominika Navrátila | foto: Herminapress

Patricie Solaříková (29) v posledních měsících oplývá samou kreativitou. Ovládá jak televizní obrazovky, tak divadelní prkna. Herečka se dokonce vrhla i na módu, když pomáhala s kolekcí návrháře Dominika Navrátila. Modely, na nichž zůstaly její stopy, pak předváděla na hvězdné módní přehlídce. Na ni přizvala i další slavné kolegyně, mezi nimi i drsnou raperku Sharlotu, která pro změnu ukázala svou křehkou ženskost.

Komu se nelení, tomu se zelení. A právě teď se zazelenalo představitelce Terezy Jordánové z Ulice. Patricie Solaříková nejenže kraluje na půdě herectví, ale dokonce se vrhla i na módu. Hotové kousky pak spolu s dalšími kráskami ze showbyznysu předvedly na jakési minipřehlídce.

„Zase tak horké to není. Dominik mě oslovil ke spolupráci, já to ráda přijala, protože výzvy miluju. Ovšem nikdy jsem nebyla manuálně zručná a moc kreativní. Takže s ním třeba vybírám látky a materiály, ale velký podíl na návrzích nemám. Spíš je buď schválím, anebo zavrhnu. Tudíž mám ale vlastně závěrečné slovo,“ řekla herečka skromně pro Super.cz.

Na přehlídce modelů zazářila i účastnice Zlaté mládeže 2, raperka Sharlota, která svou drsnou image tentokrát nechala za dveřmi šatny. Na mole se předvedla v netypicky střídmých košilových šatech černé barvy, které se skvěle hodily k jejím četným tetováním.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:18 19. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  8
 • Haha
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře