Instagramová válka o prsa Solaříkové: „Jsem s nimi spokojená!“ brání se hvězda Ulice

22. prosince 2018
Čerstvá třicátnice Patricie Solaříková se na Instagramu pochlubila pěknou fotkou v bikinách. A téměř okamžitě se v komentářích pod snímkem objevila ostrá kritika. Ta se týkala jejího hrudníku. Jaká byla reakce věčně usměvavé hvězdy Ulice?

Herečka, která se proslavila rolí Terezy Jordánové v nekonečném seriálu Ulice, si těsně před Vánoci užila dovolenou v Budapešti. Navštívila zdejší termální lázně a pořídila si tam snímek, který umístila na svůj Instagram

Na fotografii pózuje v bikinách a usmívá se jako sluníčko. Čiší z ní ryze pozitivní energie. Většina lidí Solaříkovou v komentářích pod snímkem chválí za její skvělou figuru a přejí jí hezké Vánoce. Našel se ale kritik, který si rýpl do hereččiných prsou.

„Tělo dobrý, ale ty kozy bys mohla ještě vylepšit, jinak by to bylo super,“ napsal ke snímku jistý Adam Valeš a odstartoval instagramovou válku o prsa Patricie Solaříkové.

Patricie Solaříková se ukázala v bikinách a neznámý hater se pustil do její...

Patricie Solaříková se ukázala v bikinách a neznámý hater se pustil do její postavy.

Mnoho lidí svým komentářem rozčílil. Sama Solaříková směrem ke kritikovi reagovala tak, že oznámila, že je se svým hrudníkem spokojená. A co víc, spokojen je prý i přítel.

„Já jsem se svýma prsama spokojená a přítel taky a to je pro mě podstatný, takže i kdyby se tobě nelíbily, tak je to jen a jen tvoje věc. Není povinnost mě tady vychvalovat do nebes, proto jsem sem tu fotku nedávala, fakt,“ napsala haterovi Solaříková a zdá se, že její taktika zabrala.

Nejenže jí všichni ostatní začali ještě více chválit její křivky, ale s omluvou přišel i kritik. „Ne, dělám si srandu, promiň, máš pěknou postavu,“ napsal jí.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:38 neděle 21. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 47
  • 39
  • 23
  • 20
  • 18
  • 13
Komentáře