jít naiDNES.cz

Patricie Solaříková o Instagramu: Propaguju jenom to, co sama používám!

Proslavila se rolí Terezy Jordánové v nekonečném seriálu Ulice, z Patricie Solaříkové se ale v posledních letech stala čistokrevná influencerka. Jenom na Instagramu ji sleduje více než čtvrt milionu lidí, přestože téměř neodhaluje své soukromí. Jak se jí to povedlo?

Být sledovaný na Instagramu, to se může vyplatit. I proto si na tom některé celebrity doslova postavily živnost. Například Leoš Mareš v době, kdy ho sledovalo necelých sto tisíc lidí, tvrdil, že za jednu reklamní fotografii si účtuje padesát tisíc korun. Dneska, když má 655 tisíc sledujících, je ta částka několikanásobně vyšší.

Horentní sumy by díky Instagramu mohla vydělávat i Patricie Solaříková, ta ale odmítá prodávat produkty, jimž nevěří. „Nezaložila jsem na tom živnost, ale přiznám se, že tam mám pár placených partnerství. Není toho mnoho a jde o produkty, které používám a věřím jim. Mám tam auto, kterým jezdím, detox, který absolvuju. Jde o jednorázové spolupráce. Nechci ty lidi zahlcovat reklamou, protože věřím, že toho mají dost,“ svěřila se herečka, která má podle svých slov sobecký profil.

Jelikož chce ukazovat ze svého soukromí co nejméně, ale chce uspokojit své fanoušky, zveřejňuje převážně snímky, na nichž je jenom ona. A dost pečlivě zvažuje, co zveřejní a co ne. Například tak odvážná jako její kamarádka Berenika Kohoutová, která před časem zveřejnila svůj holý zadek, prý není.

„Možná bych tu fotku zvedla o malinko výš. Je to ale Béra, ona to neřeší. To je v pořádku, pokud je vám to fuk. Berenika to neudělala proto, aby šokovala. Ona prostě byla v Lisabonu, tak se vyfotila, měla tam zadek, no a co. Tak to tam šoupla,“ popsala Patricie pravděpodobný myšlenkový pochod své kamarádky.

Ačkoliv má desetitisíce fanoušků, přiznává, že se mezi jejími sledovateli najdou i hejtři. „Není jednoduché jejich komentáře přijímat a číst, ale snažím se na tom pracovat a kašlat na to. Ti lidi to dělají schválně, aby ve vás vyvolali nějakou reakci. Já to beru jako nutnou součást a nutné zlo sociálních sítí. A pokud to těm lidem udělá radost, tak líp pro ně,“ dodala herečka, pro niž podle jejích slov není Instagram alfou a omegou jejího života.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:17 21. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Trapas
  11
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
 • Sladký
  8
 • Haha
  5
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat