jít naiDNES.cz

Solaříková jako moderátorská hvězda: Kývá se snad pod Borhyovou židle?

Patricie Solaříková sbírá cenné body coby moderátorka v rámci pořadu MasterChef. Lucii Borhyovou ale o místo připravit nehodlá, směje se hvězda seriálu Ulice. | foto: Koláž Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková (30) má ráda výzvy. I proto s radostí kývla na nabídku moderování v rámci jednoho z pořadů televize Nova, v jejímž seriálu Ulice už léta září. Má se snad Lucie Borhyová (40) začít bát, že ji v budoucnu vymění za méně okoukané tváře? Ostatně nebylo by to poprvé, kdy by se komerční televize rozhodla omladit svůj moderátorský tým.

„Zpět v pracovním procesu. A ne, nejdu moderovat zprávy za Lucku,“ vzkázala Patricie Solaříková, která se představila v roli moderátorky na webu NovaPlus.cz v online pořadu Jak to vidí MasterChef, v němž přináší informace a rozhovory ze zákulisí oblíbeného pořadu.

„Říkám tomu 23 způsobů, jak naučit vařit Patricii Solaříkovou,“ smála se mladá herečka, která přiznala, že u plotny netráví moc času a rozhodně má co dohánět. Navíc je velkou milovnicí dobrého jídla a stojí si za tím, že se žádná dieta nevyrovná kvalitnímu menu. Zároveň ji moc baví noví porotci Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Honza Punčochář. 

Fanouškům Lucie Borhyové se pořádně ulevilo, když zjistili, že jejich idol není v ohrožení a na Nově se stále těší velké oblibě a vážnosti a cestu do obýváků nadšených diváků a divaček si bude hledat i nadále.

Solaříková je zase šťastná za novou zkušenost a možnost si vyzkoušet něco, v čem ještě není tolik kovaná. „Od 9. ledna provázím pořadem Jak to vidí MasterChef, kde zpovídám soutěžící, abyste se o nich dozvěděli víc a zároveň nahlédli do zákulisí pořadu MasterChef Česko,“ prozradila hvězda seriálu Ulice.

Sympatická herečka už se před časem představila i v roli modelky a nutno říct, že ani na přehlídkovém mole si žádnou ostudu neuřízla, naopak.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:12 13. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  40
 • Haha
  16
 • Cože
  12
 • Tvl
  12
 • Trapas
  10
 • Sladký
  7
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat