jít naiDNES.cz

Děti a náctiletí sbírají lajky rvačkami. Solaříková se děsí: Díkybohu za moje dětství!

Patricie Solaříková | foto: Facebook

Správný youtuber pro lajk navíc i přes plot skočí? Některé děti jsou ochotné udělat opravdu všechno. V trendu jsou například brutální rvačky mezi dětmi, které si mladiství natáčejí a dávají na sociální sítě. Tento znepokojující trend zaskočil i herečku Patricii Solaříkovou, která je známá díky roli Terezy Jordánové z Ulice.

Doba sociálních sítí je plná nástrah, které předchozí generace neznaly. Právě teď teenageři sbírají lajky videi, ve kterých spolu do krve bojují. Proč? Jen aby získali pár lajků nebo sledovatelů navíc.

„Nechci, aby to vypadalo, že se nechám strhnout kdečím, co říkají v televizi, ale tohle mě fakt šokovalo. Včera jsem koukala na reportáž o tom, že se teď náctiletí napadají a brutálně rvou, aby to natočili, umístili na sociální sítě a sbírali co nejvíc lajků!“ píše zděšeně Patricie Solaříková na Instagramu.

„Prosím? Já tomu pořád nemůžu uvěřit! Jak špatný vliv můžou mít sociální sítě na lidi/děti a co jsou ochotní udělat pro nesmyslné lajky. Naprosto zbytečné a uměle vyvolané násilí a agrese,“ myslí si herečka, která se nedávno zasnoubila.

„Tahle zvrácenost mi opravdu vyrazila dech. Ach jo. Díkybohu za moje dětství bez sociálních sítí,“ konstatuje seriálová Tereza Jordánová.

Říká se, že každá doba má svoje. Dříve se děti také praly, ale pravda je, že možná nikdy se násilí nešířilo tak rychle a snadno jako v dnešní době.

Bohužel i bohudík je to hlavně na rodičích, aby na své ratolesti dohlédli. Tak snad budou mít víc rozumu než jejich potomci a v případě potřeby zakročí včas. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:11 28. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Haha
  13
 • Cože
  11
 • Trapas
  10
 • Tvl
  10
 • Sladký
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře