Patricie Solaříková k nepoznání! Zhubla a změnila barvu vlasů

Stát se terčem celonárodní kritiky, to nikoho nepotěší. Ani herečku Patricii Solaříkovou (26), známou především ze seriálu Ulice, pochopitelně nebavilo, když si z ní kvůli nadbytečným kilům utahovala takřka všechna média. Před prázdninami se proto vrhla do hubnutí! A výsledek opravdu stojí za to!

Když jsme na tiskové konferenci Novy Patricii potkali, nevěřili jsme svým očím. Z obyčejné holky s nadváhou se přes léto stala sexy kost. A tak jsme se jí neváhali zeptat, co za její nepřehlédnutelnou proměnou stojí.

Přestala jsem svojí váhu řešit a šlo to samo! Vnitřní pohoda a dobrá psychika jsou dobrým začátkem,“ začala o své hubnoucí metodě Solaříková, která dobře ví, že psychika je pro hubnutí sice důležitá, ale nedokáže zázraky. „Samozřejmě, že nestačilo jen to! Poupravila jsem si jídelníček a do svého života jsem zařadila trochu více pohybu,“ pokračovala herečka, která nejen, že zhubla, ale také změnila barvu vlasů!

Jsem teď šťastná blondýnka,“ raduje se ze své celkové proměny Solaříková. Prý o přebarvení uvažovala dlouho a vlastně nic jí v tom nebránilo. „V Ulici s tím neměli problém, změnu naopak uvítali,“ pochvalovala si. 

Naopak od přítele se nedočkala takřka žádné reakce. „Je mu to jedno. Neřeší, co na hlavě mám nebo nemám,“ uzavřela. Přítel jí prý má nejraději nahou a v posteli. A tam barva vlasů přeci roli nehraje!

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:47 21. prosince 2015. Anketa je uzavřena.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Komentáře