jít naiDNES.cz

Nečekané zásnuby: Z herečky Patricie Solaříkové se stane vdaná paní

Herečka je neskutečně šťastná. | foto: Profimedia.cz/Instagram

Našla konečně lásku svého života. Nejenže herečka Patricie Solaříková (30) ukončuje jednu etapu svého života a končí po letech v Ulici, ještě k tomu u ní nastane další obrovská změna, řekne sladké ano svému příteli Tiboru Pagáčovi. Sympatická blondýnka se zasnoubila!

Pohledná Patricie Solaříková se rozhodla ukončit obrovskou etapu svého života a odejít ze seriálu, kde vyrostla a díky němu se stala slavnou. Jenže to ještě netušila, jaká další změna přijde. Její přítel ji požádal o roku.

Sama herečka vždycky toužila po tom, mít po boku někoho, kdo s ní počítá do budoucna, což se jí teď splnilo. Zatímco se kolegyně vdávaly a rodily děti, ona se věnovala svému pejskovi, ale teď se i ona může pochlubit zásnubním prstenem.

Dokonce se to snažila ututlat a nepochlubila se ani svým fanouškům na Instagramu, ale chtěla si to sladké tajemství nechat pro sebe. Že by se snad bála, aby tu žádost Tibor nevzal zpátky?

Nová moderátorka MasterChefa na Nova Plus, kde dělá rozhovory se soutěžícími, se ani na tiskové konferenci televize Nova k jarnímu schématu kolegům nepochlubila. Ruku si raději schovávala, aby si té novinky nikdo nevšiml.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:49 29. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Haha
  6
 • Tvl
  4
 • Cože
  3
 • Trapas
  3
 • Sladký
  3
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře