jít naiDNES.cz

Když Solaříková komentuje Solaříkovou: Jak Patricie reaguje na články o sobě?

Patricii Solaříkovou už brzy čeká nejdůležitější den jejího života, chystá totiž vdavky a jako správná nevěsta dělá všechno pro to, aby na velký den vypadala co nejlépe. Toho jsme si samozřejmě všimli i my, a když Patricie uváděla pořad Shaker na Óčku STAR, dostala se do situace, kdy komentovala článek sama o sobě.

Rubrika Experti pořadu Shaker každý týden vyzdvihuje dvě ze slavných osobností, které se nějakým způsobem v daném týdnu kladně a záporně zapsaly do společenských rubrik, a co může být příjemnější, než když uvádíte pořad a zároveň zjistíte, že jste i tím, kdo to protentokrát vyhrál?

Herečka Patricie Solaříková (30), kterou proslavila role v nekonečném seriálu Ulice, poslední dobou radikálně hubne, aby byla co nejkrásnější na svůj velký den, jenž se blíží už mílovými kroky.

„Tahle herečka mi byla vždycky nesympatická,“ směje se Solaříková sama na sebe. A co říkají spolu s hostem Michaelem Foretem na průšviháře týdne?

Celý rozhovor můžete sledovat v pořadu Shaker na Óčku STAR v premiéře ve středu ve 20:20 nebo během repríz ve čtvrtek v 11:00 a v sobotu od 18:00.

Fotogalerie

Komentáře