Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Proč je Pagáčová in? Přitom se nesnaží tolik jako Krainová nebo Verešová

  Zatímco na jaře si Patricie Pagáčová (33) s rodinou užívala na Tenerife, na podzim zvolila ještě exotičtější destinaci. S manželem Tiborem a dcerou Bibi odletěli na Zanzibar. Ze zázemí parádního resortu herečka vtipně glosuje fakt, že s malým dítětem dopadne dovolená obvykle úplně jinak, než si člověk vysní. Na hony se tak vzdaluje kašírovaným snímkům, na které padly celé baterie filtrů, jimiž se honosí jiné české influencerky.

  „Vítejte v ráji,“ informovala Patricie Pagáčová z ostrova v Indickém oceánu a v náručí přitom držela dceru Bibi, která zrovna usnula.

  „Vybrala jste nejlepší resort na Zanzibaru. Věřím, že budete spokojená a odpočinete si a načerpáte energii,“ vzkázala jí jedna z fanynek, která resort Tulia evidentně dobře zná. To by si jistě přála i sama herečka, správně ale tuší, že je to s malým dítětem úplně jiné, než když se na takové místo vypravíte jen ve dvou.

  To ale dovolenou nedělá horší, jen je to zkrátka jiné. Patricie se o tom nebojí s humorem sobě vlastním informovat. Není divu, že ji fanoušci milují a zůstávají jí věrní. Navíc jsou se svým idolem v pravidelné interakci, rozhodně nejde o žádné „mrtvé duše“, kterými se jistí někteří influenceři.

  „Miláčku, uděláš nám nějakou pěknou fotku?“ napsala k momentce, na níž se Bibi vzpouzí a rozhodně nechce spolupracovat a lehne si zády k objektivu na křesílko u bazénu, zatímco někdejší hvězda Ulice se smíchem rezignuje a „svalí“ se vedle, aniž by řešila, jak u toho vypadá.

  Patricie Pagáčová ze Zanzibaru opět dokazuje, že nepotřebujete portfolio filtrů, abyste na Instagramu zazářili.

  „Pěkná fotka č. 2: Dítě odmítá jít s matkou za ruku,“ komentovala další pokus o malebné foto do rodinného alba.

  „Dneska asi zdolám Kilimandžáro,“ usmívala se u fotky s vychlazeným pivem místní provenience.

  „Ano, cesta byla dlouhá,“ napsala pro změnu ke snímku, na němž manžel i dcera padli vyčerpáním a usnuli, jako když je do vody hodí.

  Patricie Pagáčová ze Zanzibaru opět dokazuje, že nepotřebujete portfolio filtrů, abyste na Instagramu zazářili.

  Pagáčová vtipným reportem z pohádkové dovolené názorně ukazuje, že můžete zazářit na Instagramu i bez filtrů a stylizovaných fotek, na nichž se pracuje hodiny.

  Influencerky Simona Krainová, Andrea Verešová a další dámy by si z ní mohly vzít příklad a uvědomit si, že ne vždycky se musí tlačit na pilu, že s lehkostí bytí a nadhledem jde všechno lépe. Navíc fanoušci vždycky ocení, když vidí, že i vy zažíváte „obyčejné“ starosti a radosti jako oni. A je úplně fuk, jestli jste na chatě u Berounky, nebo na Zanzibaru.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 21:19 středa 8. února 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   85
  • Trapas
   28
  • Tvl
   6
  • Haha
   5
  • Cože
   5
  • Sladký
   3
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...