Divnopáry českého showbyznysu: Tihle kašlou na veřejné mínění

Většina párů v českém showbyznysu odpovídá jistému společensky zaběhnutému vzorci. Modelka a sportovec, herec a herečka, zpěváci a zpěvačky, hudebníci navzájem. Čas od času se někdo odchýlí například tím, že si vezme za manželku či manžela někoho, kdo není z branže, existují ale i páry, které se pohybují zcela mimo vzorec, což pro ně znamená jediné: kritika. Oni však nedbají na veřejné mínění a rozhodli se nechat unášet se láskou. Přinášíme vám pět příkladů, které dokazují, že jít proti proudu se někdy vyplatí.
Tereza Kosařová Expres.cz
  0:01
1/6

Oldřich Kaiser – Dáša Vokatá

Již přes tři roky chodí Oldřich Kaiser s volnomyšlenkářkou, zpěvačkou a politickou aktivistkou Dášou Vokatou. Sám ji nazývá mámou českého undergroundu. 

Jiskra mezi nimi přeskočila už v roce 2013, kdy Dáša oslovila Kaisera, zdali by s ní společně nevystupoval a na pódiu nečetl básně Ivana Martina Jirouse, řečeného Magora. S tím 20 let žila ve vztahu a známého herce oslovila po jeho smrti.

Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá

Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá

Od té doby Kaiser s Vokatou vystupuje, hraje také na housle, na kytaru a skvěle jim to společně funguje: „My máme muzikantský vztah, což je daleko lepší a intenzivnější než obyčejný vztah, je to obohacené,“ řekl před časem herec.

Tohle nepotřebuje komentář.

Tohle nepotřebuje komentář.

Pod vlivem Vokaté se začal představitel filmového prezidenta Beneše věnovat také politice a aktivně se hlásí k jistým myšlenkovým, například protiputinovským proudům. Jak sám dodává, tak jako správný rocker.

Idol mnoha žen si však zdánlivě mírumilovná Dáša hlídá. Jedné z horlivých fanynek musela dát prý před časem dokonce facku. 

Ačkoliv působí dvojice značně nesourodě a mnozí si říkají, že by Kaiser mohl dosáhnout na mnohem mladší, krásnější a reprezentativnější partnerku, žije s Dášou v dokonalé harmonii a zdá se, že herec konečně našel svůj klid a vyrovnanost.

Dáša je svá, Oldřich ji však, zdá se, miluje takovou, jaká je.

Dáša je svá, Oldřich ji však, zdá se, miluje takovou, jaká je.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 18. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  77
 • Super
  71
 • Tvl
  48
 • Haha
  38
 • Sladký
  24
 • Cože
  21
Komentáře

Mohlo by vás zajímat