Oblíbené blogerky převedly, jak se paří. Takhle se jim to povedlo!

12. června

Blogerky Bára Sedláková a Ditta Zavrell. | foto: Kingswood

Blogerky Bára Sedláková a Ditta Zavrell dostaly opravdu zapeklitý úkol. Měly připravit neobyčejné setkání, kterým by podtrhly letní náladu. A nutno říct, že se jim to povedlo na jedničku!

Báru Sedlákovou a Dittu Zavrell nepojí jenom přátelství, ale i láska k zdravému životnímu stylu. Zatímco Bára Sedláková se věnuje zdravému životnímu stylu a je milovnicí zdravého jídla, Ditta Zavrell je nejen vegankou, ale i koučkou zdravého životního stylu. Obě se navíc věnují svým blogům.

I proto byly oslovené výrobcem jablečného cideru Kingswood, aby naplánovaly neskutečné setkání na letní zahrádce pro své přátele a hosty. Nutno říct, že detailně promyšlená akce ve vnitrobloku kavárny Alchymista na Letné se povedla.

Hosté si užívali chvíle pohody, které ještě umocnil cider Kingswood, jenž byl po celou dobu akce hojně servírován. Navození neskutečné atmosféry podpořila nádherně rozkvetlá zahrada, všudypřítomná zeleň nebo svěží jablíčka a světýlka zavěšená na stromech. Nechyběl originální fotokoutek, workshop na vázání čelenek z čerstvých květin a DJ, který všechny hosty roztančil.

A tato akce nebyla bez smyslu.

Reagujeme na současný mnohdy hektický životní styl a také přirozenou potřebu lidí si odpočinout, vypnout, nechat se unášet svými představami a vychutnávat si chvíle pohody – a kde jinde si je v tomto skvělém počasí vychutnat než na překrásné letní zahrádce navíc ve spojení s čepovaným Kingswoodem,“ říká k inspiraci marketingová manažerka Veronika Hořáková.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:09 10. října 2018. Anketa je uzavřena.

  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
  • 5
  • 5
Komentáře