Richard Genzer odstoupil kvůli Partičce z Tváře. Má to ale jedno velké ALE!

Richard Genzer zrušil účast v Tváři. | foto: Herminapress

Richard Genzer měl být největší hvězdou chystané řady novácké reality show Tvoje tvář má známý hlas. Těsně před podpisem smlouvy ale ze spolupráce sešlo. Genzer totiž dostal lepší nabídku, a to natáčet nové díly oblíbené Partičky. Má to ale velké ale. Budou možná bez Ondřeje Sokola!

Už to vypadalo, že jde o hotovou věc a Richard Genzer se stane součástí oblíbené reality show Tvoje tvář má známý hlas, která z neznámých umělců dělá hvězdy a ty prověřené opět připomene širší veřejnosti. Vše je ale jinak.

Podle informací Expres.cz totiž Daniel Dangl a jeho „kumpáni“ dostali nabídku od televize Prima, kde v současnosti Michal Suchánek a Richard Genzer září ve veleúspěšném seriálu Ohnivé kuře, natočit nových sedmnáct dílů Partičky. Právě tu vedení Primy před několika lety zrušilo a s umělci se rozešli ve špatném.

Rozchod s Primou nejhůř nesl Ondřej Sokol, ze kterého se stal ale moderátor pořadu Tvoje tvář má známý hlas a prostřednictvím nováckého pořadu hned několikrát zaútočil na projekty konkureční Primy. Právě to mu nejspíš vedení televize neodpustilo a podmínka měla být podle našich informací taková, že by se natáčelo bez Sokola.

Ten to považoval za neslýchanou drzost, ale ostatní členové nad nabídkou přemýšleli, kvůli čemuž mělo údajně mezi Michalem Suchánkem, Igorem Chmelou, Richardem Genzerem, Danielem Danglem a Ondřejem Sokolem dojít k rozepři.

Ta podle našich informací přímo z Novy vyvrcholila ve chvíli, kdy jenom několik hodin po této události měla Genzera kontaktovat Simona Matásková z Novy, která měla Genzerovi poslat dodatek ke smlouvě, že v průběhu natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas nebude natáčet nic jiného, o čemž původně nebyla řeč.

I když vedení pořadu nejspíš předpokládalo, že Genzer dá přednost Nově před Primou, fanoušky Partičky potěší, že Genzer se rozhodl právě pro tento dnes již kultovní pořad. Otázkou jenom zůstává, zda se bude natáčet se Sokolem, nebo bez něj. Zatím to ale vypadá, že Prima vezme Sokola na milost.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 30. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  52
 • Trapas
  29
 • Haha
  18
 • Tvl
  18
 • Cože
  17
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat