Královna pokrytců: Paris bojuje proti predátorům, sama postavila kariéru na sexu

Na udílení cen dorazila v černé róbě, aby vyjádřila solidaritu. | foto: Profimedia.cz

V černých průsvitných šatech se objevila skandalistka Paris Hilton (36) na udílení Zlatých glóbů po boku svého snoubence Chrise Zylky, aby se zařadila mezi další hollywoodské celebrity podporující Me Too - kampaň bojující proti sexuálnímu násilí na ženách.

Stejně jako většina přítomných celebrit, i ona solidaritu vůči obětem sexuálního násilí podpořila volbou černých šatů, což by mohlo působit symbolicky, kdyby nebylo faktu, že většina těchto slavnostních rób svojí průsvitností a svými průstřihy hvězdy spíše odhalují. V souvislosti s Paris Hilton a pro ni typickými sexuálními úlety to vyznělo především pokrytecky.

Slavná dědička hotelového impéria je proslulá bujarými večírky, z nichž nechybí kolikrát její detailní podnapilá fotodokumentace a odhalené částí těla včetně poprsí, vyhrnutých šatů k rozkroku a podobně.

Kromě jejích uměleckých aktivit (posléze často parodovaných), mezi nimiž bylo například vydání vlastního hudebního alba nebo vlastní reality show The Simple Life, Paris nechvalně proslavilo soukromé erotické video, které se na veřejnosti „náhodně“ objevilo v roce 2003 nedlouho před spuštěním zmiňované reality show.

Paris spekulace o tom, že se jednalo o záměrné zveřejnění, popřela, obvinila svého bývalého přítele, s nímž video natočila, a ještě vysoudila nemalý peníz. Následně pak erotickou nahrávku pod názvem 1 Night in Paris (což je slovní hříčka Jedna noc v Paříži i jedna noc v Paris Hilton) vydala na DVD, které bylo (v rámci své kategorie) oceněno jako nejprodávanější titul.

Svoji podporu kampaně Me Too stvrdila černými síťovanými šaty s krajkou a třpytkami a samozřejmě si neodpustila demonstraci diamantového zásnubního prstenu za dva miliony dolarů. Jakožto čerstvě zasnoubená se tvářila jako ztělesnění cudnosti a usedlého rodinného života.

Její gesto ovšem působí vzhledem k její pověsti a průhlednosti ošacení spíše jako parodie. Co tedy vlastně chtěla Paris tímto falešným výstupem demonstrovat?

V roce 2010 se takto nechala záměrně vyfotit, pak tvrdila, že se jednalo o útok...

V roce 2010 se takto nechala záměrně vyfotit, pak tvrdila, že se jednalo o útok paparazzi.

S vyjádřením soucitu s oběťmi sexuálního násilí se v jejím podání dá ztotožnit stěží. A upřímně - jak říká Rimmer z Červeného trpaslíka - tomuhle, drahá Paris, by nevěřilo ani pětileté děcko.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 9. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  11
 • Haha
  7
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat