Habera o SuperStar: Televize se z toho snažila udělat lacinou reality show

Paľo Habera (56) je už dlouhé roky neodmyslitelnou součástí pěvecké show SuperStar. Má od samého začátku svého porotcování pověst drsného kata, jehož ostré názory fanoušci milují i nenávidí zároveň. Habera se teď vyjádřil k poslednímu ročníku soutěže, a to velmi upřímně.

Paľo Habera vyjádřil svou nespokojenost nad snahou „jedné z televizí“ (SuperStar vysílala Nova a také slovenská Markíza, pozn. red.) udělat z pěvecké show televizní doják typu Pošta pro tebe.

„Tento ročník byl zvláštní. Měl jsem z něj obavy, ale navzdory snahám některých vrchních šéfů jedné televize udělat z této soutěže lacinou reality show, postavenou na smutných a tragických životních příbězích většiny soutěžících, to nakonec dopadlo tak, jak mělo,“ napsal na sociální síti.

Server Super.cz informoval o tom, že televize Nova na dotaz ohledně vyjádření odpověděla větou, že názor Habery nebude komentovat. 

A šestapadesátiletý hudebník pokračoval dále. Na sociální síti například sdělil, co je podle něj hlavní úlohou soutěže. „Posláním SuperStar je hlavně najít a ukázat lidi, kteří mají talent zpívat, říct jim, že jsou dobří a klidně se zpěvem mohou živit a přitom se v tomto programu i zabavit. Nic víc, nic míň.“

Habera byl jako vždy katem poroty.

Habera byl jako vždy katem poroty.

„Plakat a smutnit můžeme u jiných programů, v nabídce všech televizí na našem území je jich dostatečné množství. Už jsem měl dokonce občas pocit, že když měl soutěžící milující a fungující rodinu, tak to bylo špatně a pro telku nezajímavé. WTF?“ zlobil se dále Habera.

Svou kritikou narážel například na příběh Ladislava Angyala, který dojal celé Česko. Teprve sedmnáctiletý chlapec se v soutěži proslavil svou vlastní písničkou Pošta a rychle se stal hvězdou internetu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:02 11. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  48
 • Haha
  14
 • Tvl
  12
 • Trapas
  10
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat