Ozzy v Praze: Čím to je, že legenda heavy metalu vypadá lépe než Depp?

Ozzy Osbourne je v Česku. Rocková legenda překvapila tím, jak skvěle vypadá. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

Fenomenální rocker Ozzy Osbourne (69) řádil v Praze! Legenda heavy metalu do hlavního města České republiky přijela v rámci svého údajně posledního turné No More Tours 2, které Osbourne plánuje natáhnout až do roku 2020.

Charismatický hudebník přicestoval do Prahy tak trochu ve stínu Johnnyho Deppa, který v Letňanech vystoupil se svou kapelou Hollywood Vampires coby Osbournův předskokan. To, čím Osbourne na první pohled udivil, je jeho vzhled.

Zatímco o Deppovi se toho v posledních dnech mnoho napsalo a namluvilo ve spojitosti s tím, že nevypadá vůbec dobře, tak Ozzy Osbourne se v Praze ukázal ve skvělé kondici.

Fotografové Expresu Osbourna vyfotili hned na Letišti Václava Havla a heavymetalová legenda na snímcích ani trochu nepřipomíná téměř sedmdesátiletého dědečka.

Ozzy je ve skvělé kondici.

Ozzy Osbourne je ve skvělé kondici.

Na první pohled dobrý stav známého hudebníka je o to více překvapivý, když si alespoň v krátkosti připomeneme jeho bouřlivý život.

Jeden z nejkontroverznějších rockových zpěváků současnosti prakticky celý svůj dospělý život holdoval alkoholu a drogám.

Ozzy je ve formě.

Ozzy Osbourne je ve formě.

V minulosti Osbourne přiznal, že snaha zvítězit nad alkoholem a drogami je nejdelším a nejtěžším bojem jeho života. Několikrát totiž prošel fázemi, kdy svým démonům doslova podlehl.

„Během posledního roku a půl jsem pil a bral drogy. Bylo to pro mě velmi temné období a choval jsem se hrozně k lidem, které mám nejraději – ke své rodině. S radostí ale oznamuji, že jsem už čtyřiačtyřicet dnů střízlivý,“ napsal před lety na svém Facebooku Osbourne.

Jak to jen dělá?

Jak to jen dělá?

Jak to tedy ten legendární „Ozzák“, kterého většina lidí má za feťáka a alkoholika, jen dělá? 

„Pravidelně cvičím. Nejvíc na rotopedu, ale taky zvedám činky,“ prozradil pro iDNES.cz v roce 2010, kdy mu bylo 61 let, to se blížil jeho koncert pod Řípem.

Teď mu táhne na sedmdesát a při pohledu na něj to vypadá, jako kdyby snad zastavil čas. Nemládne snad díky elixíru z netopýří krve?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 11. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  68
 • Cože
  14
 • Trapas
  13
 • Sladký
  13
 • Haha
  12
 • Tvl
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat