Otužuji se, tedy jsem: Do ledové vody vlezla už i Decastelo a Agáta, kdo bude další?

3. prosince 2020
Zatímco Simona Krainová (47) běhá, kudy chodí, a všem o tom říká, mezi českými hvězdami se šíří jiná, o poznání mrazivější kratochvíle. Do ledové vody se zbláznila nejen Kamu, Eva Holubová nebo Nela Boudová, ale i Eva Decastelo, a dokonce i Agáta Hanychová. Té to ale déle než tři měsíce nevydrží...

„Když jsem v říjnu začínala s otužováním, vůbec jsem nevěřila, že to vydržím. Teď je prosinec a pořád mě to baví a nabíjí energií. Mimochodem, věděli jste, že si otužilci tykají a zdraví se ahoj?“ vyzvídala na sociální síti Eva Decastelo, která se podobně jako slavné dámy před ní nadchla pro otužování. 

„Je to hrozně fajn, když přijdete ráno k vodě, je nula stupňů, nad řekou se vznáší mlžný opar a vy se s partou úplně neznámých lidí vrháte do vody. Každý den je to stejné a přece trochu jiné. Děkuji, že můžeme. No tak jsem se zasnila, uvidíme, co budu psát za měsíc,“ dodala moderátorka, která pro ledovou vodu nadchla i Agátu Hanychovou.

Ta se, jak známo, pouští ráda do všeho, co je zrovna in. Bohužel u toho málokdy vydrží.

„Je to fakt krutý, byla jsem tam pět vteřin a myslela, že dostanu infarkt. Já musím postupně,“ drkotala zuby Agáta, která ledové vodě Vltavy moc šancí nedala. Nepřidal tomu ani fakt, že ten den zrovna napadl sníh.

To Nela Boudová už je v otužování o poznání dál. 

„Vltava má šest a půl stupně. Moje anglická sedmdesátiletá hippie kamarádka z Fuerteventury mi vysvětlila, že otužování je skvělé, protože nikdy nebudu mít celulitidu. Říkala, že fakt never!“ nechala se slyšet herečka, která se do Vltavy vrhá se Sandrou Pogodovou.

„Není to právě ten důvod, proč to dělám, ale baví mě posouvat své hranice a splývat s přírodou. A jestli bude celulitida jako bonus, budu nadšená,“ dodala Boudová.

Té Kristýna Frejová z Modrého kódu doporučuje zkusit Vltavu, když má tři stupně a méně, to prý je teprve zážitek.

Hvězda pořadu Peče celá země, která nedávno opustila seriál Ulice, zatím v zimě nahá „jen“ obíhá dům. 

„Dnešek jsme doma začali stylově. Ivan ráno vyhlásil výzvu, že máme všichni nazí oběhnout barák, když venku byl minus jeden stupeň. Nejdřív jsem protestovala, ale pak jsem rozhodila vlasy a běžela,“ smála se Tereza Bebarová, která tak s manželem připravila sousedům zajímavou podívanou.

Pro ledovou vodu už v minulosti zahořela i kuchařka Kamila Kamu Rundusová, která pro tuto kratochvíli zlákala i herečku Evu Holubovou.

Už jen čekáme, kdy s otužováním začne Simona Krainová. U té ale nevíme, ona ani její čivava mrazu a sněhu moc neholdují...

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:40 pátek 2. dubna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 46
  • 27
  • 19
  • 18
  • 16
  • 15
Komentáře