jít naiDNES.cz

Osmany Laffita se jako rodič osvědčil, skončí Výměna manželek u adopce?

Dvaapadesátiletý módní návrhář Osmany Laffita sice nemá žádné děti, ve středeční Výměně manželek ale předvedl lepší výchovné metody než rodiče z druhé rodiny. Během deseti dní dokázal něco, co v druhé rodině vůbec nefungovalo. Do chodu rodiny zapojil i děti!

Osmany Laffita, kubánský návrhář trvale usazený v Česku, který žije v luxusně zařízeném domě se svým partnerem Guyem, v první chvíli po příjezdu do cizí rodiny zažil šok z počtu obyvatel domácnosti, rychle se ale dokázal adaptovat. Ačkoliv jeho partner tvrdí, že si návrhář neumí ani sám zavázat tkaničky u bot, Laffita nejenže vařil a uklízel, ale dokázal se postarat o sedm dětí.

A nejen to! Ve středečním díle Výměny manželek Osmany ukázal, že člověk nemusí mít sedm dětí, aby byl dobrý rodič. Ačkoliv David, ke kterému se Laffita musel na deset dní nastěhovat, vše řešil zvýšením hlasu, módní návrhář s klidem sobě vlastním dokázal změnit chod rodiny k lepšímu.

První dny, jak sám přiznal, padal únavou na ústa, protože celá domácnost ležela na jeho bedrech, v polovině týdne ale zapojil i děti, které nebyly do té doby schopny po sobě uklidit ani nádobí ze stolu.

Otec dětí David také tvrdil, že doma nepoužívají čisticí prostředky, protože jedno z dětí má astma. Na to Laffita vznesl pochybnost, zda to astma nemá právě z všudypřítomného prachu. Nutno dodat, že hlava rodiny, ačkoliv jedno z dětí má astma, dětem od rána do večera kouřila pod nosem jednu cigaretu za druhou.

To vše Laffita rodičům dětí Lucce a Davidovi vyčetl i na závěr pořadu, když se potkali mezi osmi očima. A životem unavení rodiče, kterým se to do té doby nedařilo, na jeho rady dokonce i dali. 

Je možná škoda, že Laffita a jeho partner nemají vlastní potomky. Tak se necháme překvapit, zda si po této zkušenosti nějaké neosvojí. Prostor na dětský pokojíček by ve svém domě určitě našli.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:30 1. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  225
 • Trapas
  11
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Sladký
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat