Osmany Laffita se ve Výměně manželek bude starat o 7 dětí: Jak to zvládne?

Středeční Výměna manželek bude zcela odlišná od těch ostatních. Tentokrát se podíváme do rodiny se sedmi dětmi a do domácnosti sdílené dvěma muži. Podívaná to bude o to zajímavější, že jednou z „maminek“ bude slavný návrhář Osmany Laffita (50). Jak se zvládne postarat o sedm hladových krků, zatímco druhá maminka bude odpočívat u něho na zámku?

Už ve středu se na televizních obrazovkách objeví velmi nevšední díl Výměny manželek. Pořadu se totiž zúčastní známý návrhář Osmany Laffita, který si prohodí roli s maminkou z Chotusic.

Na Laffitu však nečeká jen tak ledajaký úkol. Po dobu 10 dní se bude muset starat o sedm dětí. „Já vím, že jsem říkal, že mi děti nevadí. Ale myslím, že mi vadit budou, protože jestli mi tady nikdo nepomůže, tak to bude peklo,“ řekl vyděšeně a s nadsázkou do kamery.

Podobně šokovaná bude i vyměněná maminka Lucie, která během šmejdění po zámečku zjišťuje, komu luxusní sídlo patří. „Tady jsou fotky nějakých známých lidí. Tohle je herečka. Hele, a dva muži,“ říká překvapeně a vše jí najednou dochází, když se rozhlíží po místnosti, kde téměř na každé poličce a skříňce visí fotky známého návrháře.

V místnosti jsou též jeho modely, ať už hotové, či rozdělané. Celý zámeček Laffity je plný starožitností, soch a především květin. Nechybí dokonce ani křišťálový lustr nebo svíce na zdech. 

Největším bizárem je však vycpaný páv na jídelním stole, jehož pera zabírají téměř celou plochu jídelního místa. Laffita je pro svou odlišnost velmi známý. Již několikrát v minulosti do svého domu nechal nahlédnout a pochlubil se dokonce i nevšedním domácím mazlíčkem, a to svým milovaným tygrem. 

Lucie se tedy na rozdíl od známého návrháře raduje. Dochází jí, že jí začíná desetidenní dovolená plná pohody a nevšedních zážitků. V této domácnosti plné těch nejzvláštnějších věcí se jistě nudit nebude.

Jak si ale na druhé straně poradí se svou náhradní rodinou Laffita? To můžete sledovat už ve středu večer na Nově.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:12 30. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Trapas
  9
 • Haha
  3
 • Cože
  3
 • Sladký
  3
 • Tvl
  3
Komentáře