jít naiDNES.cz

Monika Štiková o své dceři: Ornellu jsem vytvořila já! Jinak by ji nikdo neznal

Když se v českém showbyznysu objevila Ornella Koktová, snad nikdo nepředpokládal, že se v českém rybníčku udrží, natož že se stane manželkou Josefa Kokty. Její matka Monika Štiková nyní promluvila o tom, jak to celé bylo. K velkému překvapení prý Josefa do chomoutu uhnala právě ona. „Nebýt mě, nejsou spolu,“ stojí si za svým Štiková.

Velký skandál. Ten nastal v momentě, když na tehdy ještě úspěšného podnikatele Josefa Koktu praskla nevěra s mladičkou neznámou dívkou jménem Ornella Štiková. Teprve osmnáctiletá dívka se stala důvodem rozpadu manželství a rodiny Gábiny Partyšové, která dodnes nemůže své sokyni přijít na jméno.

Veřejnost tenkrát na mladou Štikovou koukala skrz prsty a osobnosti ji absolutně nepřijímaly. Ornella byla zkrátka všem trnem v oku. Když se poté prokázalo, že dítě, které čeká, je skutečně Kokty, podnikatel začal kličkovat. Zkrátka nic nenasvědčovalo tomu, že by s mladou studentkou plánoval budoucnost. 

Jenže náhle nastal zvrat o sto osmdesát stupňů. Kokta se k Ornelle nastěhoval, dokonce ji požádal o ruku a aktuálně mají spokojené manželství, kterým se denně pyšní na sociálních sítích.

Monika Štiková nyní promluvila o tom, že za vším stojí ona. Do kauzy podle svých slov vložila veškeré úsilí, aby vše dopadlo ve prospěch milované dcery.

„Pepa chtěl vše zamést pod kobereček a já jsem bojovala za svoji dceru. Myslel si, že má média pod palcem, že všechno s manželkou zvládnou. Jenže když jsem viděla svou dceru doma brečet a svíjet se na koberečku, vyvinula jsem obrovskou aktivitu, abych to změnila,“ prozradila v novém dílu pořadu Telebrity, který vychází na serveru Playtvak.cz. „Kdyby nebylo mě, nikdo o Ornelle neví,“ dodala razantně s tím, že alespoň v tomhle se s dcerou shodnou.

Tady to celé začalo. Ornella Štiková se dala dohromady s Josefem Koktou. Dnes z...

Tady to celé začalo. Ornella Štiková se dala dohromady s Josefem Koktou. Dnes z toho jsou Štiky.

„To je jediná věc, kterou ona uzná, že to tak skutečně je,“ přiznala s tím, že tlak, který na Koktu vyvinula, ho donutil jednat. „Pepa tenkrát neměl kam jít. S Gábinou už nebylo pokračování, já se jí tedy nedivím, tak spolu začali žít,“ uvedla na pravou míru.

Bohužel po čase se ke Štikové dcera údajně otočila zády. „Najednou mě nepotřebuje,“ povzdechla si Monika, která si myslí, že vztah s dcerou se jen tak nezlepší.

To mimo jiné uvidíme i před kamerami televize Prima, které v rámci nové show Štiky po několik týdnů sledovaly veškeré dění v rodině.

I o tom Monika ve čtvrtečních Telebritách promluvila. Na celý díl se můžete podívat na serveru Playtvak.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 13. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  144
 • Tvl
  26
 • Super
  17
 • Haha
  16
 • Sladký
  13
 • Cože
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat