Den blbec Ornelly Koktové. Auto jí srazilo psa, ten ji pak pokousal

4. října 2020
Smolný den prožila Ornella Koktová. Ta byla svědkem, jak jí auto v plné rychlosti srazilo milovaného psa, a i když zlatý retrívr přežil zázrakem bez škrábanců, drama tím neskončilo.

Nevinná procházka s pejskem se pro Ornellu Koktovou proměnila v jeden moment v pořádné drama. „Našeho psa srazilo auto, bohužel byl na poli, pak chtěl za námi zpět a přes absolutně nerušnou cestu zrovna jelo auto. Shadow letěl vzduchem několik metrů,“ svěřila se na sociální síti Ornella.

Ačkoliv pejsek podle jejích slov strašlivě zařval, po srážce se zvedl, jako by se nic nestalo.

„Ihned jsem s ním vyrazila na veterinu. I přes to, že sliznice měla dobrou barvu a zlomeninu jsem mu nenašla. Byl vyšetřen a vše dopadlo dobře, žádná zranění, jen šok. Každopádně drama neskončilo,“ vysvětlovala Ornella.

Pes sice neutrpěl sice žádná zranění, srážka s autem se ale podepsala na jeho psychice. Když s ním pak Koktová chtěla přejít silnici, vysmekl se jí a utekl směrem k rušné silnici.

„To jsem si říkala, že ho definitivně srazí kamion. Jak nechtěl přejít silnici po přechodu, tak tuhle silnici přeběhl jako blázen. Naštěstí šla paní, která ho chytla. Já mu hned dala obojek, ale on měl takový adrenalin, že mě kousl do ruky,“ popsala Koktová s tím, že vše naštěstí mělo dobrý konec.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 1. února 2021. Anketa je uzavřena.

  • 31
  • 19
  • 19
  • 17
  • 17
  • 15
Komentáře