jít naiDNES.cz

Válka rodinného klanu Štikových: Monika už vnuka neuvidí!

Monika Štiková versus rodina. Tak by se dalo nazvat vyústění rodinného rozkolu mezi Štikovými a Koktovými, který nabral na obrátkách v posledních týdnech. Ornella Koktová (25) se s matkou Monikou poštěkala ve studiu Blesku, když na ni matka bez skrupulí vytáhla jména dávných amantů. A výsledek? Výhrůžky a konec kontaktu s matkou klanu Monikou. Co na to Josef Kokta?

Mělo se za to, že mediální smršť kolem rodiny Štikových už dávno odkryla všechny pikantnosti této obskurní famílie. Jenže omyl. Nejdřív začalo vysílání show Štiky, ve které přes Moničin řev není slyšet slova, a pak se objevila slavná hádka před kamerami Blesku, kde Monika Štiková vyjmenovala dávné milence dcery Ornelly. Jedna druhou začaly urážet, až Monika vylítla ze studia ještě před skončením vysílání.

Od matčina estrádního vystoupení ve studiu s ní celá naše rodina nemluví, vyjádřila se pro Blesk Ornella k současným rodinným poměrům. Podle ní chování matky Moniky přesáhlo veškeré hranice a s manželem Josefem Koktou naznačují, že se s Monikou přestanou stýkat. „Rozhodně nemám v plánu jí půjčovat Quentina,dodala pro Blesk Koktová.

Kontaktovali jsme Josefa Koktu, zda by nám k tomu mohl něco říct. Nechtěl už se k věci vyjadřovat a potvrdil nám, že se s Monikou nebudou stýkat a s manželkou Ornellou už o věci dál nechtějí mluvit, neboť je to údajně voda na mlýn Moniky Štikové. Ta podle nich prahne po mediální slávě, pro kterou je ochotná podstoupit cokoliv.

Ona ve svých fantasmagoriích pokračuje a to rozhodně není krok k usmíření. Ať se jde soudit, s kým chce, uvedla ještě Ornella pro Blesk a naráží na to, že Monika dceři vyhrožuje soudem, pokud ta se k ní bude chovat neuctivě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:57 11. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  46
 • Haha
  11
 • Cože
  11
 • Tvl
  10
 • Super
  9
 • Sladký
  9
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat