Orlando se do kina navlékl do čtyř vrstev, jeho bundu používají polárníci

Orlandovi je v Praze evidentně zima. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Ladislav Křivan

Padá snad lavina?! Ne, Orlando Bloom jde do kina a musí být pořádně zimomřivý, když je nabalený v péřovce, sněhulích, minimálně dvou mikinách a v kulichu. Budete překvapeni, jakou bundu nosí během pobytu v Praze.

Jak jsme již opakovaně informovali, hollywoodský krasavec Orlando Bloom (41) je v Praze kvůli natáčení seriálu Carnival Row a s sebou má nerozlučného kámoše psa Mightyho, který plní jeho Instagram.

Před pár dny Orlando zamířil do kina na Smíchov, kam vyrazil s partou z natáčení a samozřejmě s Mightym, přestože za normálních okolností pes v kině samozřejmě vítaným návštěvníkem není.

To, co nás ale zaujalo, je Orlandův outfit, který byste tipovali spíš na severní pól než do pražských ulic, natožpak do kina. A tak jsme se podívali zblízka, cože to Orlando má na sobě.

Paradox: Orlando Bloom vychází z kina a přímo za ním je cedule s přeškrtnutým...

Paradox: Orlando Bloom vychází z kina a přímo za ním je cedule s přeškrtnutým psem. Na vodítku má Mightyho.

Orlando a jeho ňafák Mighty spolu chodí i do kina, ačkoliv tam psi nesmějí.

Orlando a jeho ňafák Mighty spolu chodí i do kina, ačkoliv tam psi nesmějí.

Herec je navlečený minimálně do tří vrstev: Aspoň dvě mikiny odlišné barvy, z nichž ta jedna spíše vypadá jako další lehčí bunda, pod nimi možná ještě tričko, nadto kulich na hlavě, sněhule, rukavice a péřovka zn. Canada Goose, a to ne „jako na severní pól“, ale opravdu na severní pól!

Canada Goose vybavuje filmaře, kteří natáčí v nejchladnějších oblastech.

Canada Goose vybavuje filmaře, kteří natáčí v nejchladnějších oblastech.

Výrobce bund Canada Goose (goose je v překladu husa, výrobce tím dává najevo, že některé bundy plní husím peřím, ačkoliv nejvíce využívá peří kachní) totiž skutečně vybavuje polární výpravy. Kromě toho se jedná o značku bund, kterou nosí dnes už oficiálně filmové týmy v těch nejchladnějších oblastech světa, ať už se jedná o filmaře, nebo o herce. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:52 1. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  18
 • Super
  13
 • Trapas
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Komentáře